Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechał pod dworzec taksówką, wysypał worek ziarna na trawnik. Po chwili pojawiło się stado gołębi (zdjęcia)

W sobotę przed południem przed dworcem kolejowym w Lublinie, na placu Dworcowym, pojawił się kierowca taksówki z workiem pełnym ziarna. Następnie wysypał wszystko na pobliski trawnik. Po chwili pojawiło się stado gołębi.

58 komentarzy

 1. Czemu się czepiacie chłopa. Dokarmia gołębie żeby sokoły miały na co polować 🤣🤣🤣

 2. kronikidewelorozwoju

  TylK0 czekać, kiedy Duce wynajmie zaprzyjaźnionego sokolnika za 5k/dzień, żeby ratować „prestiż” bizancjum metroP0litalnego.

 3. Gołąb tez człowiek.

 4. Wybić wszystkie gołębie z miasta trzeba

 5. NIECH SE DO DOMU WEŹMIE TE GOŁEBIE I SZCZURY XD

 6. Też widziałam kiedyś tego pana ale na Obywatelskiej jak wyrzucał ziarno. Szkoda że ludzie nie zdają sobie sprawy że gołębie w dużej ilości mogą szkodzić… niszczyć mienie ludzkie itp. a wiedzą to osoby tylko takie które właśnie niestety muszą walczyć codziennie z tak dużą ilością ponieważ inni ludzie je dokarmiają i oswajają z danym miejscem. A te gołębie się rozmnażają i to jest dramat… dlatego ludzie zacznijcie myśleć i jak chcecie być tacy kochani to dokarmiajcie ptaki pod swoim domem a potem zobaczycie co się będzie działo.

 7. Zgodnie z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin dokarmianie ptaków i zwierząt wolno żyjących może odbywać się w miejscach i w obiektach ku temu przeznaczonych i uzgodnionych z właścicielem, zarządcą lub administratorem nieruchomości.

  W mieście można będzie dokarmiać ptaki od 15 listopada do 30 marca w miejscach specjalnie do tego wyznaczonych. W tym celu spółdzielnie wyznaczają na swoich terenach obszary, na których odbywa się karmienie ptaków. Pozostała część roku to czas, kiedy ptaki powinny radzić sobie same, a ich dokarmianie jest dla ptaków szkodliwe.

  Przypominamy także, że zgodnie z Uchwałą nr 963/XXXIX/2006 Rady Miasta Lublin z dnia 23 marca 2006 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Lublin ptaków nie można dokarmiać na Placu Litewskim oraz w Ogrodzie Saskim.

 8. A gdzie monitoring miejski i grube miliony idące na utrzymanie straży miejskiej? Na moim osiedlu większość ławek jest obsrana przez gołębie które rozmnożyły się do wielkich rozmiarów dzięki takim durnym osobom jak ten taksówkarz. Uwielbiam ptaki i ich śpiewne trele ale te burczące gołębie zanieczyszczające ławki i ulice to lekka przesada.

 9. Bylejakośc polska . następnym razem przygłup dolony wysypie ziarno wprost z ciężarówy ,aby dokarmić sraluchy nie mające żadnej roli w przyrodzie roznoszące tylko choroby i bakterie i srające gdzie popadnie. wez sobie ebany półgówku te sraluchy ze sobą .

  co na to mundra paniusia z magistratu , gwóżdżć ?

 10. Bylejakośc polska . następnym razem przygłup dolony wysypie ziarno wprost z ciężarówy ,aby dokarmić sra luchy nie mające żadnej roli w przyrodzie roznoszące tylko choroby i bakterie i srające gdzie popadnie. wez sobie [***] pół gówku te sraluchy ze sobą .

  co na to mundra paniusia z magistratu , gwóżdżć ?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport