690 680 960

Przygotowywały towar do sprzedaży, w paczce z używaną odzieżą znalazły…broń

Policjanci z Zamościa otrzymali zgłoszenie o ujawnieniu broni w paczce z używaną odzieżą. Mundurowi ustalają, do kogo ona należała oraz w jakich okolicznościach trafiła do mieszkanek powiatu zamojskiego.

26 komentarzy

 1. To potajemne przekazanie broni teraz pójdzie za granicę do sąsiadów.Bo oni już pewnie wiedzą że nasz kraj już ma 1 pistolet.

 2. PAK – bez zezwolenia a w magazynku naboje startowe 9 mm

 3. to pistolet gaz duszaca

 4. W życiu bym nie zgłosił czegoś takiego, schowałbym gdzieś albo zakopał, a teraz kobita będzie ciągana po komendach co jak i gdzie. Ahaha

 5. To na 99% pistolet gazowy. W Polsce potrzebne pozwolenie. Nikt tego już raczej nie trzyma, bo to generalnie do wyrzucenia, bezwartościowy sprzęt. Lepiej kupić sobie dobry miotacz bez pozwolenia, np. FOXa.

 6. Walther PPK 8mm z przegrodą. UoBiA wprowadza obowiązek posiadania pozwolenia na broń przy powiadaniu jakiejkolwiek amunicji o kalibrze powyżej 6 mm – w tym również hukowej. Wiele osób twierdzi, że taka broń jest mniej groźna niż ręczne miotacze gazu, ale nie do końca jest to prawda – pomijając aspekt psychologiczny (huk, błysk przy wystrzale, wygląd broni na ostrą amunicję), w kalibrze 8 mm występuje amunicja zawierająca mieszanki gazów militarnych, w tym paraliżujących układ nerwowy w znacznie większym stopniu niż np. CS. U osób wyjątkowo podatnych na ich działanie, u osób starszych, lub dzieci może nastąpić nawet zatrzymanie krążenia. Istnieją oczywiście wojskowe miotacze gazów combatowych, ale one również wymagają pozwolenia.

 7. A granatnik można mieć jeszcze, czy już nie? Bo na 13 posterunku mogą mieć i słuchać jak grają te granatniki.

 8. te baby to niezłe PIS’dy. w życiu bym nie oddała, zważywszy na napływ bydła z krainy U

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas