Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Przy trasie S17 Lublin – Warszawa powstaje kolejna stacja paliw. Będzie też McDonald’s

Na kolejnym MOP-ie położonym przy trasie S17 Lublin – Warszawa powstaje stacja paliw i lokal sieci McDonald’s. Prace budowlane już się rozpoczęły.

Rozpoczęły się prace związane z zagospodarowaniem kolejnego Miejsca Obsługi Podróżnych przy drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa. Tym razem chodzi o MOP Wola Korycka położony przy jezdni w kierunku Lublina na odcinku między Garwolinem a Rykami. Kierowcy będą tam mogli zarówno zatankować auto, jak też coś zjeść.

Obecnie znajduje się tam jedynie budynek z toaletami, wiaty piknikowe oraz plac zabaw. Niedługo powstanie stacja paliw Orlen oraz lokal sieci McDonald’s. Tym samym będzie to kolejne Miejsce Obsługi Podróżnych przy tej trasie z dodatkowym zapleczem dla kierowców i pasażerów.

Podróżujący drogą szybkiego ruchu między Lublinem a Warszawą mogą korzystać z czterech par MOP-ów. Są to: Markuszów Północ i Południe, Sarny/Niwa Babicka, Mroków/Wola Korycka, oraz Kołbiel/Pilawa. Stacje paliw dostępne są na obu MOP-ach w Markuszowie, oraz MOP Sarny i Mroków. Z kolei lokale gastronomiczne znajdują się w Markuszowie, MOP-ach Sarny, Niwa Babicka, Mroków i Pilawa.

(fot. GDDKiA/zdjęcie ilustracyjne)

22 komentarze

  1. Niech wybudują na s19,z Lublina do Rzeszowa

  2. Cebulak to stan umysłu

    Nie zapomnijjcie dodać baner „Макдональдс” żeby „goście” trafili.

  3. Ja nie chce jeść jakieś GMO, już wolę aby powstała tam knajpa co daje schabowego, albo jakiś kebeb anie ten syf!

  4. Przestańcie truć ludzi tym syfem.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo