Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

„Przy raportowaniu zakażeń występuje tendencja spadkowa”. Od marca możliwe luzowanie obostrzeń

Z danych przekazywanych przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że następują spadki zakażeń koronawirusem. Jak informuje rzecznik rządu Piotr Müller, nie wykluczone jest luzowanie obostrzeń od marca.

44 komentarze

 1. Dobra to już nie przelewki. Pora zamknąć lasy.

 2. Sezon grypowy ( covid)! jak co roku się kończy

 3. O masz a ja myślałem o zakupie nowej maseczki 4F bo ta którą mam od dwóch lat już się przetarła??

 4. Zdecydujcie się raz piszecie że zbiera straszne żniwo raz że koniec pandemii,

 5. fałszywa pandemia

 6. OBOSTRZEŃ??? HAHAHAHA! JAKICH OBOSTRZEŃ??? 😀 Poza pierwszymi dwoma miesiącami pandemii w 2020 roku cały czas jest „róbta co chceta” na pełnym gazie. Wszyscy mają wszystko w d*pie.

  W kraju „cywilizacji życia” i „chrześcijańskich wartości” 110 tys. ludzi poszło do piachu, bo bydło nie chciało się szczepić i maseczek na swoje tępe morrdy zakładać.

  • Kajfasz, jaki ty opryskliwy jesteś. Za to co napisałeś, to ktoś powinien ci przerysować, tą ” tepą morrdę”.

  • do mamy i taty mów że bydło nieuku

  • Zakrzep się 5 dawka i nie pyskuj.

  • Obecnie i zaszczepieni umierają, bo nikt nie chce ich zbadać na czas. Możesz być szczepiony i 10 razy, ale jeśli dostaniesz covida i nabawisz się do tego zapalenia płuc, to i tak nic Ci to nie da, gdy zdiagnozują Cię dopiero po 7 czy 10 dniach jak skończy Ci się izolacja, wtedy będzie już stanowczo za późno. Dostaniesz się na oddział dopiero jak już będzie z tobą kiepsko. Obecnie jest potwierdzone, że szczepionki nie przyjmują się u każdego, więc i 10 dawek może nic Ci nie dać, lepiej sprawdź czy masz przeciwciała jeśli Cię stać wydać na to 100 zł, a to chyba nie zbyt wygórowana cena za ludzkie życie.

 7. no nie można tak!!przecież głupcy czekają na dawkę uzupełniającą , uszczęśliwiającą , ostateczną . jak mają żyć!!!

 8. Ja chce piątą dawkę

  • A masz pewność, że masz w ogóle przeciwciała po wcześniejszych dawkach? To ze Cię zaszczepili nie znaczy jeszcze, że szczepionka się przyjeła. Polecam wydać stówkę i zrobić sobie test, a potem dopiero brać kolejne dawki, a nie w ciemno.

 9. Dlaczego zaszczepieni boicie się normalnych ludzi?
  Co oni wam wstrzyknęli, że tak się boicie?
  Strach jest gorszy od bólu.

  • Ci co się boją to są zastraszeni paranoicy i pyskacze. Z jednej strony wierzą, że szczepionka chroni ich w 100% a z drugiej strony boją się zarazić. Całkowity brak myślenia i konsekwencji w nim zawartej. Tym ludziom potrzebna jest terapia psychologiczna, 2 lata życia w takich warunkach jakie mamy zrobiła im sieczkę w głowach. Z drugiej strony sam wirus ywyołuje zaburzenia psychiczne, a fakty są takie, że obecnie już prawie wszyscy mieli styczność z covidem, czy to poprzez infekcję czy przez szczepienie.

Z kraju