Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Przy deptaku stanął basen z kulkami. To akcja znanego producenta napojów

Firma produkująca Pepsi ustawiła w centrum Lublina basen wypełniony kulkami. Dodatkowo w trakcie weekendu mają być rozdawane puszki Pepsi. Atrakcja jest darmowa i może z niej skorzystać każdy chętny.

Na placu przed Galerią Centrum w Lublinie ustawiony został sporych rozmiarów basen, który wypełniono niebieskimi kulkami. Ma on stanowić nietypową atrakcję dla mieszkańców oraz odwiedzających miasto turystów. Każdy chętny będzie bowiem mógł w nim zanurkować i cieszyć się doskonałą zabawą.

Jest to akcja znanego producenta napojów, który dla marki Pepsi obecnie promuje swoją nową identyfikację wizualną oraz logo. Jak wyjaśnia Aleksandra Wierzba z firmy PepsiCo, działania potrwają całe lato. W wielu miastach Polski odbędą się liczne aktywacje ambientowe zaplanowane przez markę Pepsi. Mieszkańcy Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta i wielu innych polskich miast mogą poszukiwać w przestrzeniach miejskich nietypowych atrakcji takich jak gigantyczny basen z kulkami czy immersyjna puszka.

W Lublinie basen będzie stał do końca tygodnia. Czynny będzie codziennie w godzinach od 10:00 do 22:00. Dodatkowo w trakcie weekendu mają być rozdawane puszki Pepsi. Atrakcja jest darmowa i może z niej skorzystać każdy chętny.

21 komentarzy

  1. Niestety napój zepsuł się. Duży minus za brak bąbelek. Straciła na jakości mało gazowana. Wiem co mówię bo piję niestety litrami od początku dostępności w Polsce.
    Pod koniec terminu ważności czyli 2-3 m przed, nie nadaje się do picia.

  2. Wyobrażam sobie ile syfu zostawią po sobie brudasy że swoimi dzieciakami na tych kulkach, po brudnych łapach niedomytych po kiblu, po butach, ślinie, czy kozach z nosa. Już bym chyba wolał ucałować deskę w kiblu niż wejść do tego basenu.

  3. To chyba żart z mieszkańców i miasta inspiracji. Miasto Lublin rządzone przez PO dopuściło postaienie czegoś takiego przez producenta napojów słodzonych? Przecież te kulki to są skierowane do dzieci a nie dorosłych. Mamy pandemię otyłości wśród dzieci, różnego rodzaju zabużenia przez niezdrowy tryb zycia a miasto deweloperów promuje coś takiego? Wstyd i żenada…

Dodaj komentarz