Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przez miesiąc z Lublina do Nałęczowa objazdami. Zamkną przejazd drogą wojewódzką

Od wtorku 26 maja kierowcy poruszający się drogą wojewódzką nr 830 Lublin – Nałęczów będą musieli korzystać z objazdów. Dla mniejszych aut prowadzi on przez Motycz, dla większych przez Bełżyce.

Kolejne utrudnienia w ruchu czekają kierowców w związku z modernizacją linii kolejowej nr 7 Lublin – Warszawa. Tym razem prace będą wykonywane na przejeździe kolejowym w Miłocinie. Jak informuje ich wykonawca, zakres zadania, jak też charakter zaplanowanych robót sprawia, że konieczne jest zamknięcie w tym miejscu dla ruchu drogi wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów.

Dla samochodów osobowych, dostawczych a także ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 8 ton wyznaczono dwie możliwości objazdu. Pierwsza wiedzie z ul. Nałęczowskiej drogą powiatową przez Uniszowice, Motycz, Sporniak i Palikije do Wojciechowa, następnie drogą wojewódzką nr 827 do trasy Lublin – Nałęczów w Sadurkach. Drugi objazd wiedzie z Miłocina drogą powiatową do Motycza, następnie przez Sporniak i Palikije do Wojciechowa, po czym drogą wojewódzką nr 827 do trasy Lublin – Nałęczów w Sadurkach.

Jeżeli chodzi o samochody ciężarowe, tutaj objazd prowadzi z Lublina al. Kraśnicką, przez Konopnicę do drogi wojewódzkiej nr 747. Następnie przez Radawiec i Matczyn do Bełżyc. Dalej kierowcy pojadą drogą wojewódzką nr 827 przez Wojciechów do trasy Lublin – Nałęczów w Sadurkach. Tego typu organizacja ruchu ma potrwać do północy 23 czerwca.

Przez miesiąc z Lublina do Nałęczowa objazdami. Zamkną przejazd drogą wojewódzką

(fot. Google Street View)

6 komentarzy

  1. klasyfikator drobiu

    czy będzie budowane wielopoziomowe skrzyżowanie ? czy tylko przejazd kolejowy- przez przeszło dwa lata pociągi nie jeździły , teraz tęgie głowy przypomniały sobie,że można zarobić parę baniek.

  2. Wiadukt miał być a nie ma! Taki cud PISu! Dziękujemy wam Waldku P. i Marku W. (wszyscy zainteresowani wiedzą, że chodzi o układnych działaczy PISu, którym nowa trasa wchodziła we włościa). Wszystko dla narodu od narodu tylko nie od siebie!

  3. Jak wróci ruch kolejowy dwukierunkowy, to na tym przejeździe w Milocinie dramat oczekiwania powróci, zwłaszcza w weekend (Kazimierz, Nałęczów). A o wiadukcie można pomarzyć. Te dwa lata to był najlepszy i jedyny moment na jego budowę, ale ……. (wiadomo).

  4. Przecież ten przejazd był już niedawno zamykany. Już czas na remont ? Za Tuska tak nie bywało ; )

  5. Ile można remontować jeden przejazd, już kilkukrotnie był zamykany

Z kraju