Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przez kilka godzin zamknięty będzie Ogród Saski, komunikacja miejska pojedzie objazdem. Dziś Marsz Równości

W sobotę ulicami Lublina przejdzie Marsz Równości. Przed kilka godzin, ze względów bezpieczeństwa, zamknięty będzie Ogród Saski. Pojazdy komunikacji miejskiej pojadą objazdem.

W związku z organizacją zgromadzenia – Marsz Równości, na wniosek Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, w sobotę (2 września) od godz. 11.00 do godz. 16.00 zamknięty będzie Ogród Saski. Nieczynne będą wejścia zlokalizowane od Al. Racławickich i al. Długosza. Pozostanie natomiast możliwość skorzystania z parku od strony ul. Leszczyńskiego.

Marsz Równości z udziałem ok. 1 tys. osób przejdzie ulicami: Al. Racławickie na wysokości Centrum Spotkania Kultur – ul. Lipową – ul. Narutowicza – ul. Głęboką – ul. Sowińskiego – ul. Poniatowskiego – ul. Popiełuszki – plac pod Galerią Labirynt. Kierowcy na trasie przemarszu muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami z przejazdem. Na czas przejścia uczestników wstrzymany zostanie ruch.

Objazdy komunikacji miejskiej w związku z Marszem Równości

W godzinach trwania marszu na trasach mogą występować czasowe wstrzymania ruchu, a pojazdy komunikacji miejskiej będą oczekiwać na
możliwość przejazdu. W czasie trwania objazdów i tuż po ich zakończeniu komunikacja miejska może kursować z opóźnieniami. W czasie trwania objazdów część tablic SIP może być wyłączonych lub pokazywać błędne trasy przejazdów.

Błędne mogą być również wskazania tablic kierunkowych w pojazdach. Na wybranych przystankach będą przebywać pracownicy ZTM udzielający informacji o bieżącej sytuacji i trasach objazdowych. Godziny objazdów mogą ulec zmianie.

Szczegóły objazdów

103 komentarze

  1. Super, w końcu kolorowo w Lublinie ! 🙂

  2. Marsz cfelości kto na to pozwala tam do Tuska pod dom albo trzaskoskiego łazić z genitaliami na wieszku i trzymać się za ręce za szczanie w parku od razu mandat a za obnażanie po ulicy nic im nie robią

  3. Pomysł przedni. Gorzej, gdyby zapragnęli się wybijać przed twoją chałupą.

Dodaj komentarz