Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przewrócił się na junaku. Nieprzytomny 25-latek trafił do szpitala

Wczoraj w miejscowości Załucze Stare doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty. Nieprzytomny 25-latek śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 12:00 w miejscowości Załucze Stare w gminie Urszulin w powiecie włodawskim.

– Z relacji zgłaszającej wynikało, że usłyszała ogromny huk, a pod jej bramą przetoczył się kask, gdy wyszła na drogę zobaczyć co się stało zobaczyła leżący motorower oraz mężczyznę. Na miejsce skierowano pogotowie oraz policjantów z Komisariatu Policji w Urszulinie i z Włodawy, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia – informuje kom. Bożena Szymańska z włodawskiej Policji.

25-letni mieszkaniec gminy Urszulin nieprzytomny z urazem głowy został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala w Lublinie.

– Od mężczyzny pobrano krew do badań celem ustalenia jego stanu trzeźwości. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożną i rozważną jazdę – dodaje kom. Bożena Szymańska.

2017-06-27 18:05:26
(fot. ilustr. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Jasio Groszek (nie mylić z fasolą)

    Jeśli huk był jakby pochodził z pustej beczki, to znaczyłoby, że i w głowie nie bardzo było pełno.
    Ale należy dostrzegać też i pozytywne skutki tego huknięcia – to 25-letnie dziecko w życiu by se nie pofruwało helikopterem, a tu wystarczyło huknąć i już se poleciał.

  2. Na junaku… przewrócił się…
    To niechby, agentka towarzyska, na niego nie wsiadał!!!
    Zwłaszcza „po pijoku”.

Z kraju