Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Przewodów otoczony przez policję. Minister obrony Łotwy przesyła kondolencje (zdjęcia)

Miejscowość Przewodów została praktycznie odcięta od świata. Patrole policji ustawione są na każdej drodze dojazdowej. Na miejscu jest już wojewoda lubelski. Zwołany został też sztab kryzysowy.

62 komentarze

 1. Fake w tym sensie, że od kiedy dwa pociski zabijają 2 osoby i powodują „ogromne straty” we wsi Przewodów która liczy 530 mieszkańców!!! Co było obiektem strategicznym godnym zaatakowania-kurnik czy może sklep spożywczy? Nawet w pobliżu nie ma nic.To takie odludzie i dlatego „rosja” postanowiła zaatakować Polskę poczynając od tak ważnego obiektu strategicznego. Kłamią i jeden za drugim powtarzają tą samą wiadomość aż stanie się „prawdą”. Ciekawe czy pociski były podpisane „Rossija” czy może jednak „USA missile”? Przecież to kpina z inteligencji nawet średnio rozgarniętego człowieka…

  • Ach ta wiara w ruSSka tiechnikę i przekonanie, że ruSSkie rakiety zawsze lecą tam gdzie Wołodia czy inny Iwan celował.

  • No ty średnio rozgarnięty to na pewno nie jesteś jak takie pierdoły wypisujesz.

 2. No to tylko patrzeć jak w najbliższym czasie NATO wkroczy na Ukrainę. Robi się nieciekawie, ale ktoś musi tą wojnę w końcu zakończyć.

 3. Czy potępienie tego czynu przez świat wróci życie osób. Panie prezydencie warszawa nie daleko

 4. Odcięli miejscowość od świata, jakby ktoś miał wysłać kolejną rakietę lokalnymi drogami…
  A prawda jest taka, że pocisk, który na Ukrainie zmiata budynki, u Nas wywraca przyczepy w całości, tak?
  Już kilka osób to podnosiło, że mógł się samoczynnie zapalić pył kukurydziany – poczytajcie o dziesiątkach takich przypadków na świecie i pooglądajcie zdjęcia przed i po.
  Wygląda, jakby odcięli miejscowość dla cywili, żeby się nikt nie zorientował, bo informacja o pocisku spadającym na terytorium NATO poszła już w świat i została skomentowana przez najważniejszych ludzi ws. obronności. Głupio by było teraz powiedzieć, że w sumie to wypadek przy pracy w skupie. Wszyscy to przemilczą i „business as usual”.

 5. ooooooooooooooooooo

  po co ten cyrk z Policją , co tam blokować ? To nie miało prawa się zdarzyc , co zmieciecie to pod dywan ?
  Dziekujemy za bezpieczeństwo pis no i temu najważniejszemu który wszystko podpisuje

 6. Czytając te komentarze nie trudno dojść do wniosku, że w razie agresji Rosji sami się powybijanymi a piątej kolumny więcej będzie niż ,Żydów witających sowietów po 17 września.Dramat Polsko jakich masz synów.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo