690 680 960

Przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Miał przy sobie niebieskie serduszka

W sobotę w Gołaszynie policjanci zatrzymali citroena, którego kierowca przekroczył prędkość. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, był poszukiwany i miał przy sobie niemal 70 niebieskich tabletek.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 8 w miejscowości Gołaszyn w powiecie łukowskim. Policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Citroen Jumper, którego kierujący jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 77 km/h. Jak się okazało 28-latek nie miał ze sobą prawa jazdy i był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd. Mężczyzna miał „odsiadkę” za niezapłaconą grzywnę.

Dodatkowo u zatrzymanego 28-latka policjanci znaleźli woreczek, w którym było prawie 70 niebieskich tabletek w kształcie serduszek. Młody mężczyzna tłumaczył mundurowym, że są to „pastylki na przyrost masy mięśniowej”, jednak po wstępnym sprawdzeniu okazało się, że tabletki zawierają substancję psychotropową pochodną amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zabezpieczone „tabletki” zostaną poddane specjalistycznym badaniom, a prowadzący postępowanie ustalą skąd one pochodziły i czy młody mężczyzna nie zajmował się ich rozprowadzaniem.

2018-09-03 07:33:55
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Jakby miał przy sobie niebieską naklejkę to by dostał tylko pouczenie he he.

 2. To lek na ❤️

 3. Tralaleńko Eulalia

  Jedzie poszukiwany dureń z tryfnym towarem, bez prawka, a robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę.
  Zrozumie to ktoś?

  • norma w tych czasach… urodzil sie bez substancji szarej… zapewne w rurkach i wydziarany jak kulis…

 4. Te tabletki to pewnie Acard z dodatkiem Viagry 😉

 5. Dlatego ten mały chemik zrobił miks i wyszedł z tego „dopalacz”

Kursy walut

 • USD 4.3634zł -0.14%
 • GBP 5.3183zł -0.53%
 • EUR 4.6091zł -0.57%
 • CHF 4.7869zł -0.34%

Polub nas