Przejedź się luksusowym autem, wesprzyj Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

W tę niedzielę, 30 czerwca, na Torze Ułęż odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów. Podczas eventu motoryzacyjnego Devil-Cars będzie można przejechać się jednym z kilkunastu luksusowych aut, a tym samym wesprzeć Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

W najbliższą niedzielę na torze w Ułężu zobaczymy m.in. Astona Martina DB9, Ferrari F430, Forda Mustanga GT czy Lamborghini Gallardo. Vouchery na przejazdy dostępne są na stronie: https://devil-cars.pl/. Do wyboru mamy dwie opcje – samodzielne kierowanie samochodem lub runda jako pasażer. W przypadku wolnych miejsc, istnieje możliwość nabycia biletu stacjonarnie. Ich liczba będzie jednak ograniczona.

Co ważne, 10 zł od każdego przejazdu wykupionego na torze zostanie przekazane na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Wszystkie osoby, które w niedzielę zakupią voucher, wesprą więc nieuleczalnie chore dzieci oraz ich rodziny.

Event startuje o godzinie 9.00 i potrwa do 15.00. Wstęp dla obserwatorów jest wolny. Na miejscu każdy zainteresowany będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, nagrać film lub obejrzeć wnętrza wybranych samochodów.

Tutaj znajdziecie nazwy aut, które 30 czerwca zawitają na Tor Ułęż: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, Nissan GTR, KTM X-BOW, ARIEL ATOM, Porsche 911 Carrera, Mitsubishi Lancer Evo X, Ferrari Italia, Ford Mustang GT, Subaru Impreza WRX.

W Ułężu eventy odbędą się także 19 lipca, 11 sierpnia oraz 7 września. Dokładny adres: Moto Park Ułęż, 08-503 (trasa nr 48: Dęblin – Kock, skręt na miejscowość „Nowodwór 4”).

(fot. nadesłane)

4 komentarze

 1. Mam nadzieję, że te samochody są dobrze ubezpieczone, a w wyłączeniach z polisy nie ma takich pozycji, jak „kierowca dureń”.

  • Na pewno są ubezpieczone, inaczej taka firma by nie przetrwała.

  • Średnio za trzy okrążenia toru jako kierowca,trzeba zapłacić około 700 PLN.
   Czyli:
   -w zupełności pokrywa to koszty dobrego ubezpieczenia.
   -na torze nie zobaczymy gamoni lubiących popisy na drogach publicznych,bo to zazwyczaj połowa wartości ich bolidów.
   -10 PLN od wykupionego przejazdu,to raczej wzbudza uśmiech politowania skoro nawet filmik z przejazdu kosztuje u nich 70 PLN. Po prostu wyjdzie ich taniej niż wykupienie reklamy.

 2. Od 4-5 lat przekazuje na hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia 1% podatku, i nie robię z tego wielkiego halo…
  W artykule napisali że 10 zł przekażą od jednego przejazdu? A ile ten przejazd kosztuję? Może ktoś napisać? I ile tych wszystkich przejazdów będzie?

  Przykro to pisać, ale mam wrażenie że ktoś chcę zrobić biznes na czyjejś krzywdzie! Takim „dobroczyńcom” kopa w 4-litery i krzyżyk na drogę!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew