690 680 960

Przed policjantami schował się pod kołdrą

Policjanci z Lublina zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Mężczyzna przed policjantami schował się pod kołdrą. Mężczyzna od razu trafił do zakładu karnego.

Podczas prowadzonych czynności policjanci z VII komisariatu w Lublinie ustalili, że poszukiwany 28-latek kilka dni temu przyjechał do swojej dziewczyny.

Kryminalni postanowili sprawdzić ten trop i udali się do ustalonego mieszkania. Drzwi policjantom otworzyła 25-latka. Kobieta była wyraźnie zdenerwowana wizytą mundurowych. Drżącym głosem kobieta próbowała skłamać, twierdząc, że w ogóle nie zna mężczyzny o wskazanych przez funkcjonariuszy danych osobowych.

Policjanci postanowili jednak sprawdzić mieszkanie. Podczas przeglądania kolejnych pomieszczeń ich uwagę zwróciła nienaturalnie ułożona na łóżku kołdra. Jak się okazało, postanowił się pod nią ukryć poszukiwany 28-latek. Mężczyzna od razu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

 1. Na forach piszą, że w ZK miło, ciepło i przyjemnie. W dodatku wszystko za darmo, jedzenie podobno jak w dobrej restauracji, do tego siłownia i SPA all inclusive, a pomimo tego ludzie tam się nie za bardzo garnął. To jak to z tym jest, że ludzie nie pchają się tam drzwiami i oknami?

 2. Co za gamoń! Wystarczyło schować się pod łóżkiem i nikt by go nie znalazł😃

 3. Ha ha , będzie teraz wytartym kocem się przykrywał , mógł do pawlacza się wkitrać i to by nie rzuciło podejrzeń.

 4. Adam - mechanik

  Jest tyle miejsc żeby się schować za firanką, pod stołem, pod łóżkiem, w szafie a on poszedł po najmniejszej lini oporu. Dało się jeszcze wybrnąć z tego. Mógł chcieć skorzystać z łazienki i tam stracić przytomność a później nic nie pamiętać aż sprawa by ucichła. Amatorka

 5. Sieee wyspał!?!

 6. Dziewuchy szkoda….pewnie go kochala. A teraz trzeba po kraju jezdzic na wizyty i za plexi rozmawiac….Chyba,ze koledzy pomoga??? Pomozecie???

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas