Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na przebudowywanej ulicy peugeot zderzył się z ciężarówką drogowców

Groźnie wyglądające zderzenie dwóch pojazdów miało miejsce dzisiaj po południu koło Poniatowej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 14:40 w miejscowości Poniatowa Kolonia. Na drodze powiatowej nr 2241 Poniatowa – Kierz zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy.

Jak nas poinformowano, kierujący ciężarówką mężczyzna wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Jego pojazd przekroczył oś jezdni, w wyniku czego doszło do zderzenia a jadącym z naprzeciwka peugeotem.

Kierującej autem osobowym, jak też kierowcy ciężarówki, nic się nie stało. Występowały utrudnienia w ruchu, obecnie przejazd został udrożniony.

5150
(fot. nadesłane – Mariusz – DZIĘKUJEMY!)
2018-05-25 19:42:46

10 komentarzy

 1. kuwa jak można się zderzyć na takiej drodze. I miał dziadzio peżota.

 2. Wina kierowcy ciężarówki

  • Jerzy Gondol z Nadwisły

   A nie, właśnie wina źle wyprofilowanego zakrętu, no i drogowcy zaspali i nie posypali, a w ogóle to kierowcy w MPK „jeżdżom jak chcom”.

 3. Kierująca Peugotem nie dostosowała prędkości ani nie zachowała szczególnej ostrożności ale cóż najlepiej zwalić winę na drogowców

 4. Swolocz ,co ty pierd…sz …Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? ciężarówką przejechał oś jezdni ,czyli wyjechał na pas dla kierunku przeciwnego ….to chyba dziecko zrozumie ze to tylko i wyłacznie jego wina ..ale widocznie twój mózg nie osiagnął jeszcze nawet poziomu myślenia dziecka

 5. Wszystko, wszystkim ale widząc taki skład i nie użyć pedału hamulca, zero instynktu samozachowawczego?! Okulista się tej Pani kłania, co nie zmienia faktu, że pan z DUŻEGO zawinił.

 6. Prawda jest taka że było w rzeczywistości trochę inaczej niż napisali w artykule

 7. a oc znowu podniosą jak takie sieroty będą jeździć po naszych drogach