Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przebieganie po przejściu zakończone potrąceniem. Zobacz nagranie (wideo)

W piątek wieczorem w rejonie skrzyżowania ul. Grabskiego z Drogą Męczenników Majdanka doszło do potrącenia pieszej. Nagranie całego zdarzenia otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 19 w rejonie skrzyżowania ul. Grabskiego z Drogą Męczenników Majdanka. Nasz Czytelnik zarejestrował groźnie wyglądające zdarzenia drogowe.

– Pani przejeżdżająca przez przejście na pewno nie spodziewała się nikogo biegnącego na czerwonym świetle i ubranego na czarno. Piesza się zarzekała, że nic jej nie jest i szybciutko kulejąc poszła w swoją stronę – relacjonuje Czytelnik.

Nagranie pokazuje, jak nieodpowiedzialne zachowanie osoby pieszej może doprowadzić do groźnie wyglądającej sytuacji na drodze.

Ku przestrodze!!!

(fot. wideo nadesłane Szymon – dziękujemy!)

30 komentarzy

  1. KTOŚ wyklepie… pieszą i będzie jak nowa.

  2. bedzie jeszcze wiecej takich sytuacji, bo wprowadzają idiotyczny przepis..puszczanie buraków na przejsciu, masz sie zatrzymac i puscic pieszego.

  3. A potem polezie do szpitala, wezwie policję i powie że potrącił ja ktoś na przejściu i odjechał, kolegę tak chcieli w bambuko załadować na szczęscie spisał kilka numerów telefonów świadków i się nie udało 😀 I nie kup tu sobie człowieku kamerki do samochodu.