Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Protesty rolników w Lublinie. Aktualna sytuacja dotycząca komunikacji miejskiej

Poniżej prezentujemy informacje dotyczące protestów rolników i funkcjonowania komunikacji miejskiej i zamiejskiej. Są linie, gdzie występują opóźnienia w kursowaniu.

37 komentarzy

 1. Cała polityka i rządzenie Koalicji 13 grudnia polega na
  – niszczeniu
  – odwoływaniu
  – komisjach śledczych
  – przelotach i konsultacjach z przełożonymi / Niemcami
  – zamykaniu przemysłu
  – blokowaniu każdej inwestycji polskiej
  – zwalnianiu / więźniów by było niebezpieczniej
  – podnoszeniu VAT i potencjalnie wieku emeryt
  A obiecywali łączenie, nie dzielenie
  Tak podzielili i niszczą jak nikt w historii Polski
  Ale to wszystko nie ważned. Ważne jest 8 gwiazdek i mordy cieszą ich zwolennicy – głupi i ślepi!

  • Wyznawco PISlamu było szczekać jak rzundził Kartofel i jego pachołki.
   Rolnicy dzisiaj pracowali w polu a biedaki na traktorkach po kilkaset tysięcy drą mordy i wkurzają miasto.
   Mam w dupie ich protesty. Jak unia dawała dotacje to było cacy?
   Ciekawe gdzie to towarzystwo było jak w miastach likwidowano zakłady i na bruk szło kilka tysięcy ludzi?
   Biedaczki …dotacje …osłony …dopłaty…no qwa to jest patologia

  • Najadłeś się debiulu szaleju. To twoi pisdzielcy są winni wszystkiemu. Jestes pisowskim agentem.

 2. Zaraz unia zamknie rolasom gęby kasą i tyle. Żadnej idei w tych strajkach niema. Tylko o kasę chodzi. Jak hajs na wieś płynie to mordy stulone mają, jak chcą zabrać dotacje to płaczą. Czy komuś na etacie Unia dopłaca za to że pracuje? Jedyna tak uprzywilejowana grupa. A i tak wiecznie narzekają że się nie opłaca. To niech sprzedają pole tym którym się opłaca.

 3. Coś was mało rolnicy. Miał być wielki paraliż a tu nic konkretnego. Blokadami na opłotkach nic nie osiągniecie. Kto ma się przejąć blokadą jakiejś tam Abaramowickiej w jakimś tam Lublinie? Zablokujcie na amen wszystkie mosty na Wiśle w Warszawie na tydzień to może Was rząd zacznie traktować poważnie.

 4. Zauważyliście że na protestach rolników występuje w oszałamiającej przewadze jeden i ten sam rodzaj traktora?

 5. Macie rządy ryżego szwaba będzie tylko gorzej.

 6. Mieszkańcy Zemborzyc Tereszyńskich tym samym zostali pozbawieni jedynego autobusu jakim mogli dostac się do Lublina.
  Jeżeli na ul. Żeglarskiej I Janowskiej autobusy są przepuszczane to w Maryninie w kierunku Zemborzyc też tak nie może być ?
  Chore.

 7. Jak czytam te wszystkie ” prawicowo – katolickie” przepełnione nienawiścią komentarze, to nasuwa mi się myśl że stoi za tym Czarnek. Twarz partii która sama narobiła tego syfu, a teraz zrzuca winę na innych.
  Strajk powinien odbywać się w Warszawie na Nowogrodzkiej!!! Tylko tam nie trzeba zawozić już gnojowicy i obornika, bo tam od dawna gówno wylewa się drzwiami i oknami !!!!

 8. Poczekamy i wtedy tez zablokujemy wjazdy na pole i te wichury zeby buractwo nie siedzialo caly weekend w galeriach ,sklepach ,klubach pubach. Jak tak to bawcie sie w swoich wsiowych remizach !!!! DOTARŁO WIESNIAKI !!??!!

 9. Prawdanjest taka że politycznie napędzane przez polityków i działaczy pis protesty , z uwagi na napietrzajacy sie problem z nadmiarem zbóż , ograjixsejiaki polskiego ładu, nie oplazalnanprodukcja rolna, dampingowymi cenami centrów handlowych, które w Polsce urósły do rangi ministerstwa, braku planu na 10 20 lat w zakresie planowania zywienia polakow, nadmierny import żywności z poza UE, mieszanie produktów eko z nie eko, produktów rodzimychz importowanymi, wprowadzanie do obrotu roślin genetyczkie modyfikowanych GMO bo są tańsze większe odporniejsze /jak pompowane antybiotykami i tuczacą paszą kurczaki /. To są problemy, nie może hyc tak że rolnicy blokuja drogi dojazdowe w okolicy dojazdu do jiejsc pracy, trzeba pojechać pod centra decyzyjne handlowców, wielkich producentów importerów żywności z poza UE naciskać na partie polityczne obecnie i wcześniej rządzące bo to one są w stanie wytłumaczyć co wykonali oraz iiec wpływ na to co będzie decydowane. Nie dajcie się manipulować, to czas wyborów, myślcie mądrze.

Dodaj komentarz