Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Propagował w Internecie komunizm, nawoływał do ataków na księży, żołnierzy i przedsiębiorców. Został zatrzymany przez ABW

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali Michała N., podejrzanego o propagowanie totalitaryzmu. Śledztwo w tej sprawie wszczęto po zawiadomieniu skierowanym do prokuratury przez szefa ABW.

44 komentarze

  1. Totalitaryzm mamy w Polsce. Bardziej dokładnym określeniem będzie bandytyzm ubrany w Bezprawie i Niesprawiedliwość.

  2. „Propagował komunizm” – budynek parlamentu europejskiego nazwany imieniem komunisty Altiero Spinelli. „Biała księga w sprawie przyszłości europy” oficjalny dokument programowy UE przywołuje manifest komunistyczny z Ventotene i odnosi się do niego „Sześćdziesiąt lat temu członkowie założyciele UE, zainspirowani tą wizją pokojowej wspólnej przyszłości, rozpoczęli przełomowy proces ambitnej integracji europejskiej” – przecież cała UE to jawne propagowanie komunizmu. „pokojowej wspólnej przyszłości” – wiązek radziecki 2, „proces ambitnej integracji” – ktoś jeszcze ma złudzenia, że to jest związek państw? jeśli jest to ta ambitna integracja prowadzi dużymi krokami do federalizacji i stworzenia eurokołchozu. Więc za „propagowanie komunizmu” powinni odpowiadać wszyscy ci, którzy promują komunistyczną UE.

  3. wiedziałem , że jakieś szury będą go bronić, a tak naprawdę facet ma coś z głową, lub jest ruskim trollem