Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Promują Lublin zdjęciami Zamościa. – Oby tylko nie pomylili lotnisk

Od kilku dni irlandzki przewoźnik lotniczy zachęca do zakupu biletów do Lublina. Problem w tym, że na zdjęciach jest Zamość.

Zarezerwuj loty do Lublina – zachęcają linie lotnicze Ryanair. Podróżni ze strony internetowej przewoźnika mogą dowiedzieć się, że stolica naszego regionu to żywe miejsce pełne cudownych ludzi, posiada coraz większą liczbę kawiarni, restauracji i barów. Warto przylecieć do tego cudownego i niezwykłego miasta, aby się w nim zrelaksować.

Wszystko opatrzone jest zdjęciami, na których podziw budzą kolorowe wyremontowane kamienice, stylowy ratusz oraz przestronny rynek. Nie było by problemu, gdyby nie to, że fotografie przedstawiają Stare Miasto i Rynek Wielki w … Zamościu.

– Oby tylko piloci się nie pomylili, i zamiast w Świdniku nie chcieli lądować w Mokrem – napisał nasz czytelnik Marcin, który poinformował nas o pomyłce przewoźnika.

(fot. screen Ryanair.com)
2017-10-14 20:22:06

10 komentarzy

  1. Zawsze powtarzam, że Lublin to takie duże miasto niedaleko pięknego Zamościa…

  2. przeciez LUBLIN ,a LUBIN to narmalna pomylka dla poczty polskiej

  3. Widocznie Zamość jest ładniejszy:)

  4. Jak u Barei:
    Nie ma takiego miasta Londyn – jest Lądek Zdrój …

  5. To nie jest pomyłka bo co najmniej drugi raz są zdjęcia Zamościa.

  6. „… to żywe miejsce pełne cudownych ludzi” – w opisie też pomyłka. Cieszę się, że pomogłem.

  7. No przecież nie będą promować zdjęciami Bronowic czy Hajdowa. Normalnie, przyleci Irlandczyk zachęcony zdjęciami, obejrzy stare miasto, a jak zapyta o ratusz ze zdjęć, to się dowie że to wycieczka fakultatywna płatna dodatkowo. I biznes się kręci. 😉