690 680 960

Próbował zatrzymać złodzieja, ten go ugryzł. 18-latek odpowie za kradzież rozbójniczą

Kryminalni z Terespola zatrzymali 18-latka, który dokonał kradzieży rozbójniczej na stacji paliw w Piszczacu. Młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną środę na stacji paliw w Piszczacu. Około godziny 22 do budynku wszedł młody mężczyzna, który miał zakrytą twarz maseczką przeciwpyłową i nasuniętą na oczy czapką. Wykorzystując chwilową nieobecność pracownika stacji przy kasie, zabrał z niej 1000 zł.

Moment kradzieży zauważył klient stacji. Złodziej jak gdyby nigdy nic zaczekał na pojawienie się sprzedawcy, chcąc zrobić zakupy za skradzione przed chwilą pieniądze. Gdy świadek opowiedział personelowi, co się stało, mężczyzna próbował wybiec ze stacji paliw.

W drzwiach doszło do szamotaniny pomiędzy rabusiem, a pracownikiem stacji i klientem. Żeby się uwolnić sprawca odpychał mężczyzn, szarpał ich za odzież, a jednego z nich ugryzł. Po dłuższej chwili rabusiowi udało się uciec. Wybiegając ze stacji porzucił większość skradzionych pieniędzy, zabierając ze sobą 60 zł.

Kryminalni z Terespola, którzy zajęli się poszukiwania sprawcy wczoraj wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z kradzieżą rozbójniczą i zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Piszczac. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, do popełnienia którego przyznał się.

18-latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

2018-04-06 17:01:47
(fot. Policja Biała Podlaska)

11 komentarzy

 1. Głodny nie jesteś sobą:)

 2. Bo to było gdzieś nie wiadomo gdzie… Tam gdzie psy du…mi szczekają ….i tyle w tym temacie.

 3. sprzedawca kagańców

  Czy weterynarze szczepią przeciw wściekliźnie kanibali?

 4. Głupota aby malolatowi odrazu dawać paragraf, rozbój! Mlode głupie jeszcze. A teraz jak pójdzie np. Siedziec to jaki potem wyjdzie.

  • Aaron Fleischman

   Tak. Niech sąd pogrozi paluszkiem i puści go wolno, a gwarantuję Ci, że będziemy mieć za moment całe zastępy podobnych mu młodocianych oprychów żądnych łatwego wzbogacenia się przekonanych, że i tak im „nic nie przybiją”, więc można kraść do woli.

   Kara ma też odstraszać innych od popełniania podobnych przestępstw. Nie przyszło Ci to do łepetyny?

   • Kara dla niego wystarczajaca bylby zawiasy ,na poczatek. A potem owszem jak by sie nie zmienil karac. Co ty masz masz we lbie. Sieczke tyoowy katoliku . welszystkim glypim gnojom niszczyc zycie kryminalem .

    • Aaron Fleischman

     Już widzę, jak to „zawiasy” odstraszają jemu podobnych – dokładnie tak, jak odstraszają pijanych kierowców, którzy mają w d*pie wyroki w zawieszeniu, grzywny i zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Policja łapie ich po 3-4 razy, a oni śmieją się wszystkim w twarz i dalej jeżdżą bez uprawnień, za to pod wpływem.

     Dawanie takim rzezimieszkom „zawiasów” za pierwszym razem to dawanie im przyzwolenia i wpajanie poczucia bezkarności, bo przecież „jak mnie za pierwszym razem złapią, to i tak g*wno mi zrobią”.

     Patologia społeczna musi wiedzieć, że jak spróbuje rozboju, to nie będzie przebacz. A 18 lat to wystarczająco dużo, aby móc odróżnić dobro od zła.

     Wbij sobie do tej tępej pały, że dla takich szumowin jak ten gówniarz wyrok w zawieszeniu to jak uniewinnienie.

   • Odrazu wprowadzic kare smierci. Olac te przykazania. A do kosciola itak sie pojdzie.

  • pedofila też puscic, bo tylko raz macał dziecko?

 5. Madre toto nie jest, ale juz za duze, zeby dostac pasem. Posiedzi ze dwa lata, to moze troche zmadrzeje.

 6. Kuwa dwa chłopy gnoja nie potrafiły zglebiuć ? Kopa w kolano i jaja a potem w ryło. Na gorącym uczynku stan wyższej konieczności dziękuję.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…