Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Prezydent Ukrainy zapewnia, że rakieta nie należy do nich. Apeluje o dostęp do miejsca wybuchu

Po dzisiejszych informacjach rządu i prezydenta, iż rakieta która spadła na wieś Przewodów została wystrzelona przez wojska ukraińskie, zareagowali przedstawiciele tego kraju. Wołodymyr Zełenski dementuje te słowa wskazując, iż nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

75 komentarzy

 1. Dziedzic Wawrzyniec Pruski

  Rakietę wystrzelił pewnie jakiś pijany banderowiec. I tak będą sobie do nas strzelać, a władza udaje, że nie ma sprawy i pakuje w nich pieniądze Polaków.

 2. to UFO lądowało… czepiacie się braci. przyjadą sprawdzą i wyjdzie że to polska rakieta i porachunki między rolnikami.

 3. Lwów jest Polski

  Jak to moi dziadkowie mówili: „ruski i ukr to jedna rasa tylko nazwą się różnią”. Mieli rację.

 4. I co z tego kto się bronił . Nie żyje 2 naszych obywateli .i co nic się nie stało …prezydent UK nic nie ma do powiedzenia ??? A nasz nie wyciąga konsekwencji .żenada wstyd brak szacunku do narodu i własnych obywateli. Było do przewidzenia .

 5. Zamiast chrzanic farmazony to się ciesz że to oni wiedzą w okopach a nie Ty i Ciebie to kosztuje tylko pieniądze a nie zdrowie i życie. Ta sytuacja pokazuje co byś miał teraz na granicy gdyby Ukraińców nie tylko w marcu. Nauczyciel się wreszcie że pieniądze to tylko pieniądze rzecz nabyta, ale życie swojego ani swojej rodziny za żadne nie kupisz.

 6. Trochę słownik mi w telefonie namieszał, miało być :Zamiast chrzanić farmazony to się ciesz że to oni siedzą w okopach a nie Ty i Ciebie to kosztuje tylko pieniądze a nie zdrowie i życie. Ta sytuacja pokazuje co byś miał teraz na granicy gdyby Ukraińców nie pykło w marcu. Nauczcie się wreszcie że pieniądze to tylko pieniądze i rzecz nabyta, ale życia swojego ani swojej rodziny za żadne nie kupisz.
  Jesteśmy skazani jedni na drugich i będziemy musieli bronić się razem żeby ruscy nas w kaszy nie zjedli, czekam tylko kiedy amerykanie środek ciężkości przeniosą na Pacyfik i będziemy sobie musieli radzić sami razem wespół z Ukraińcami i krajami nadbałtyckimi bo jeżeli ktoś liczy na Niemców i większe kraje Nato to się może troszku zdziwić,

  • UA jest buforem bezpieczeństwa. Każdy kto to podważa nie ma pojecia o niczym, albo jest po prostu radzieckim orkiem.

 7. Ktoś kłamie w obliczu tragedii …..

  • Tymi kłamstwami prezudent ukrainy tworzy sytuacje zagrożenia dla Polski i świata.

   • Nie kłam. Jakim zagrożeniem? Jedynym zagrożeniem dla świata była jest i będzie rosja.

    • Wciagnięciem NATO do wojny.

     • Nato jest formacją defensywną. Dziecko skończ to klepanie bzdur. Wiem że słabo płacą ruble nic nie warto, ale nikt w Polsce nie lubi ruskich. Zamordowali ponad milion Polaków. Dość mamy tego.

      • Potraficie odpowiadać ROSJA na wszystko co tyczy sie ukrainy, tu nie o tym mowa.

       • A co ta twoja rosja robi na Ukrainie morduje i porywa ludzi ten sam schemat co robiła z Polakami po 1941 roku nic się u tych twoich ruskich świń nie zmienia a jak tak popierasz ten bandycki zlepek kału to jedź tam terenu macie dużo kolaborancie jeden

        • Moja Rosja? Gdzie ja niby coś o Rosji piszę?
         W którym komentarzu ja ich popieram?
         Imputujecie mi coś co nie ma miejsca, chyba tylko po to żeby mnie wyzywać.

         Czytaj powyższy komentarz tyczy się też ciebie.

        • W czasie II WŚ 6 milionów Ukraińców zasilało Armię Czerwoną słusznie uznawaną za armię barbarzyńców i gwałcicieli.

 8. Jakoś trudno uwierzyć ze trafienie było przypadkowe. Suszarnia ma pełno silosów i różnych instalacji. Mogła być uznana za obiekt wazny energetycznie przez ruskich a ze yebneli się ze to nie ten kraj ….

 9. Chciałbym liczyć na rzetelne śledztwo. No chyba kacapskie s300 nie doleci tak daleko.
  Czekam na info skąd dokładnie wyleciała i jaką miała trajektorię i dlaczego nikt w porę nie zareagował.
  A ambasador Ukrainy został wezwany do msz?

 10. Czy prezydent UA przeprosi PL i wynagrodzi nam straty w ludziach i materialne?

  • Przepraszać to powinien putler. Na kolanach.

  • A czy przeprosi za to że kłamiąc o tym, że rakieta która spadła na Polskę została wystrzelona przez Rosję, tworzy sytuacje zagrożenia dla Polski i świata.

Z kraju