690 680 960

Pracownik firmy kurierskiej gonił auto, które samo odjechało. Pojazd wjechał w budynek

Zniszczona brama, rozbite samochody, naruszana ściana budynku oraz uszkodzony ciągnik rolniczy – to efekt niewłaściwego zabezpieczenia samochodu dostawczego przez pracownika jednej z firm kurierskich. Pojazd się stoczył, kierowca starał się go dogonić.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek w godzinach wieczornych w miejscowości Salomin w gminie Gościeradów w powiecie kraśnickim. Jeden z mieszkańców przebywając w domu usłyszał głośny huk. Zaniepokojony wyjrzał przez okno, a wtedy dostrzegł stojący na podwórku samochód dostawczy jednej firm kurierskich oraz biegnącego w jego kierunku mężczyznę. Gdy mężczyzna wyszedł na zewnątrz zauważył wiele zniszczeń, lecz auta już nie było.

Jak się okazało, pracownik jednej z firm kurierskich podjechał samochodem dostawczym na sąsiednią posesję. Gdy wysiadł z pojazdu, ten po chwili zaczął się staczać ze wzniesienia coraz bardziej się rozpędzając. Pojazd staranował następnie bramę posesji, uderzył w stojącego na podwórku forda a następnie w ścianę budynku gospodarczego. Spowodowało to jej częściowe przewrócenie, przy czym cegły uszkodziły też ciągnik rolniczy.

Policjanci szybko ustalili sprawcę zdarzenia. Mężczyzna wkrótce odpowie za niewłaściwe zabezpieczenie pojazdu i uszkodzenie mienia. Prawdopodobnie odpowie również za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, gdyż jego pojazd przejechał przez ruchliwą drogę publiczną.

61

62

60

(fot. policja)
2018-02-07 17:37:23

24 komentarze

  1. Koledzy jak na piasek stawiane to nie dziwne że się samo rozleciało i na auto poleciły cegły bo żeby takiego słupa rozwalić to trzeba siły dużej

Kursy walut

  • USD 4.4415zł -0.17%
  • GBP 5.4558zł -0.1%
  • EUR 4.6898zł 0.1%
  • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!