690 680 960

Pożyczył motocykl, wjechał w płot posesji. Zmarł po kilku godzinach w szpitalu

W niedzielę po południu w miejscowości Tyszowce doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W szpitalu zmarł mężczyzna, który uderzył motocyklem w ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18 w miejscowości Tyszowce w powiecie tomaszowskim. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 22-latek z gminy Werbkowice, na pożyczonym motocyklu przejechał kilka metrów i uderzył w płot posesji. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Tam po kilku godzinach zmarł.

– Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 22-latek wcześniej był na rybach, gdzie spożywał alkohol. Później wraz ze znajomą pojechał samochodem do znajomego do Tyszowiec. Tam 22-latek poprosił znajomego czy może przejechać się jego motocyklem. 23-latek udostępnił mu motocykl. Mężczyzna wyjechał z posesji kolegi i po przejechaniu kilku metrów uderzył w płot sąsiada – relacjonuje zdarzenie mł.asp. Agnieszka Leszek z tomaszowskiej Policji.

Jak się okazało kierujący jednośladem nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto motocykl nie posiadał ważnego przeglądu technicznego. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

2017-05-08 14:14:23
(fot. ilustr. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Prowadzenie pojazdów to nie zabawa.

  • Dobry zwyczaj nie pożyczaj. Samochodu i kobity się nie pożycza. Taką mamy mądrość ludową i tego się trzeba trzymać. Teraz pewnie będą trzepać właściciela motoru, w Stanach to już miałby sprawę założoną przez rodzinę zmarłego o odszkodowanie na grube miliony.

 2. 45-letni motocyklista

  Co tu ustalać przyczyny … to tak, jakby dać do ręki odbezpieczony granat. Co roku śmierć i głupota musi zebrać swoje żniwo ! Ale opluwać będziecie wszystkich motocyklistów . LWG

 3. A dlaczego nic nie pisze się o wypadku motocyklisty w Abramowie który miał miejsce w niedziele ok. godz. 11-tej.

  • Gdyby ktoś poinformował, to byśmy napisali. Prosty mechanizm – jest informacja, jest materiał. Pozdrawiamy

   • Szanowna redakcja zapomina czym zajmuje się prawdziwy dziennikarz. Przypomnę: on nie siedzi i nie czeka aż go ktoś poinformuje, on sam dociera do różnych sytuacji. Ale przecież Wy dojeżdżacie na miejsca tylko wynajmowanymi samochodami miejskimi, a one poza miasto nie jeżdżą… Ten Wasz komentarz powyżej jest żenujący i nie licuje z pracą prawdziwego dziennikarza.

    • Doprawdy? Proszę wyjaśnić technikę zgadywania, gdzie doszło do wypadku. Jeżeli nie ma komunikatu oficjalnego w sprawie zdarzenia, lub nie otrzymamy informacji od Czytelnika, lub materiału np. foto, skąd mamy widzieć, że np. w jakiejś wsi lub miejscowości doszło do wypadku – w tej chwili? Nikt nie jest Duchem Świętym. W ciągu doby na terenie województwa dochodzi do kilku wypadków i kilkudziesięciu kolizji. W jaki sposób reporter (dziennikarz) ma dotrzeć do takie informacji, skoro jej nikt nie przekazuje, a potem pyta Czytelnik „A dlaczego nie napisaliście o wypadku tu i tu?”, z prostej przyczyny, aby o nim napisać należy mieć o nim wiedzę. Pojazd z wypożyczalni miejskiej nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o zasięg, także uwaga, czy też złośliwość zbyteczna. One jeżdżą poza miasto. Pozdrawiamy.

     • Lublin112 po co zawracacie sobie głowę odpowiedziami na takie zaczepki, czytelnik miał po prostu gorszy dzień i musiał gdzieś rozładować frustracje..

     • A takie informację i zdjęcia dostarczone forum redakcji są w jakiś sposób wynagradzane?
      Bo ja mam takie często i często jestem na takich zdarzeniach

 4. Jaka piękna wiadomość.Więcej takich.

  • Dyrdymałko prasowy

   Niektórym ciężko sie z taką skrajnością pogodzić, ale COŚ w tym jest. 😆

 5. Pożyczył pijanemu i bez uprawnień myślę ze ma spory problem ijeszcze bez przeglądu brakuje tylko ” bez Oc „

 6. Nie ma co pisać o tym w Abramowie ,bo przeżył.

 7. To co on zrobił ze zmarł ? Napewno chodzi o kilka metrów ? Dla mnie np. Kilka to 3 lub 4 , wiec domniewymam ze ledwo ruszył

 8. Poległ ma płocie.

 9. O najważniejszym nikt nie pamięta – a co z organami ?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas