690 680 960

Pozostawiona na kuchence potrawa przyczyną zadymienia w budynku. Dzięki czujności sąsiadów nie doszło do pożaru (zdjęcia)

W poniedziałek rano w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Samsonowicza doszło do zadymienia. Dzięki czujności sąsiadów zagrożenie pożarowe zostało szybko opanowane.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 10 w jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Samsonowicza w Lublinie. Straż pożarna została powiadomiona o silnym zadymieniu na klatce schodowej.

Na miejscu interweniowała policja oraz trzy zastępy straży pożarnej. Konieczne było siłowe wejście do lokalu mieszkalnego znajdującego się na trzecim piętrze, ponieważ w środku nikogo nie było. Jak się okazało, mieszkająca tam osoba pozostawiła na kuchence gotującą się potrawę i wyszła.

Dzięki czujności sąsiadów i szybkiej reakcji strażaków nie doszło do pożaru. Po przewietrzeniu mieszkania i klatki schodowej działania straży pożarnej zostały zakończone. Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Stefanek całą noc siedział na 112 jako etatowy POwski troll po czym zasnął z petem w zębach ?

  2. Głupie komentarze.. Wakacje, to nie macie zajęcia….

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas