Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar w kamienicy. Policjanci z płonącego mieszkania wynieśli 21-latka (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w kamienicy w Międzyrzecu Podlaskim doszło do pożaru. Policjanci nie zważając na objęte ogniem mieszkanie rzuci się do ratowania znajdującego się w nim młodego mężczyzny.

W niedzielę wieczorem w kamienicy przy ul. Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim doszło do pożaru. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Gdy mundurowi dotarli na miejsce zauważyli na jednym z balkonów mężczyznę, który po chwili wbiegł do środka. Policjanci natychmiast pobiegli do płonącego mieszkania. Pomimo, iż panowało tam już bardzo duże zadymienie, na podłodze jednego z pomieszczeń zauważyli leżącego mężczyznę.

Funkcjonariusze wynieśli go na zewnątrz oraz udzielili pomocy przedmedycznej. Poszkodowanym okazał się 21-latek, który w chwili zdarzenia sam przebywał w mieszkaniu.

Mężczyzna przekazany został załodze karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Strażacy wstępnie ustalili, że przyczyną zdarzenia była zaprószenie ognia od pieca typu „koza”.

Pożar w kamienicy. Policjanci z płonącego mieszkania wynieśli 21-latka (zdjęcia)

(fot. nadesłane Łukasz, Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. „Kozą’ ogrzewał mieszkanie ? Chyba zaczadział już wcześniej …

  2. Brawo wy! szacunek

  3. Był na balkonie i po chwili wbiegł do środka i to on leżał na tej podłodze.

  4. brawo policja widac ze nietylko mantady wlepiaja ale i wynosza czemu sam nie uciekal ten 21 bal sie czy po procentach był

Z kraju