Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar samochodu w Lublinie. Na miejscu pracują strażacy i policjanci (foto)

Po południu służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze samochodu na jednej z lubelskich ulic. Sytuacja jest już opanowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16:20 na ul. Północnej w Lublinie. Jak nam przekazano, służby ratunkowe zostały powiadomione, iż rejonie skrzyżowania z ul. Prusa i Jaczewskiego zapalił się samochód osobowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Obecnie sytuacja jest już opanowana. W zdarzeniu nikt też nie ucierpiał.

Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Dominika)

5 komentarzy

 1. Pokornie pytam czy Redakcja Lublin 112 nie mogła by podawać jakiej marki zapalił się ten samochód ?

  • Otrzymaliśmy informację od czytelników na temat działań służb ratunkowych w tym miejscu. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z dyżurnymi, którzy przekazali nam, że zgłoszenie dotyczy pożaru samochodu osobowego. W momencie kiedy publikowaliśmy materiał, nikt nie miał wiedzy na temat marki auta. Informacja miała na celu ostrzeżenie kierowców o utrudnieniach w ruchu.

   Pozdrawiamy

   • Pan Mietek zapewne chciałby wiedzieć, czy to przypadek spontanicznego samozapłonu jednego z ekologicznych osobowych pojazdów napędzanych energią elektryczną.

 2. Samochód marki renault. Pożar był jakby to powiedzieć prozaiczny po prostu z pod maski samochodu wydobywał się dym. Możliwe że to tylko płyn chłodniczy dostał się na kolektor wydechowy. Kierowcą był starszy pan około 60+.

 3. Jakaś ściema – przecież tylko elektryczne się palą …

Z kraju