Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek na trasie Lublin – Warszawa. Droga jest zablokowana po zderzeniu busa z ciężarówką (wideo)

W środę rano na drodze S17 w miejscowości Potaszniki nieopodal Garwolina doszło do groźnego wypadku z udziałem busa, którym podróżowało 10 osób. Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana, na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w środę rano na drodze S17 w miejscowości Potaszniki w powiecie garwolińskim, w gminie Górzno na Mazowszu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie Lublin – Warszawa bus zderzył się z ciężarówką, a następnie dachował. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych informacji wynika, że po zderzeniu busa marki Mercedes z ciężarówką marki Volvo, pojazd ten dachował i zatrzymał się na boku. Busem podróżowało 10 osób, w tym dzieci. Chwilę po zdarzeniu świadkowie wypadku natychmiast ruszyli na pomoc osobom poszkodowanym. Jezdnia w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Na miejscu działania cały czas prowadzą służby ratunkowe. Jak przekazuje garwolińska Policja do szpitala trafi łącznie 10 osób.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Jadącym w kierunku Warszawy zalecamy omijanie miejsca zdarzenia przez węzeł Gończyce.

19 komentarzy

  1. Na tvn24 podają że karetka z rannymi z tego wypadku tez miała zdarzenie drogowe.

  2. Ukraińcy w TIRach
    ale się tego narobiło na tej Sce
    jeżdżą jak wariaci wyprzedzaj się nawzajem zajeżdżają drogę —– patole

Dodaj komentarz