Poważny wypadek koło Puław. Główna droga będzie wiele godzin zablokowana (zdjęcia)

Kilka godzin będzie zablokowana droga krajowa nr 12 na odcinku Puławy – Zwoleń. Na granicy województw lubelskiego i mazowieckiego doszło do groźnego wypadku. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 20 w miejscowości Łagów na granicy województw lubelskiego i mazowieckiego. Na drodze krajowej nr 12 Puławy – Radom, w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą do Czarnolasu, zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nas poinformowano, służby wciąż prowadzą działania ratownicze. Na chwilę obecną nie są jeszcze znane okoliczności wypadku, ani też liczba poszkodowanych.

Wiadomo jednak, że droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Tak będzie przez następnych kilka godzin. Obecnie wyznaczony został objazd dla samochodów osobowych i małych aut dostawczych, który prowadzi drogami powiatowymi przez miejscowości: Załazy, Łagów i Łaguszów.

AKTUALIZACJA

Kierująca citroenem 28-letnia mieszkanka pow. radomskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu scanią, obywatelowi Ukrainy, doprowadzając do zdarzenia. Uderzenie było tak silne, że citroen wpadł do przydrożnego rowu zatrzymując się na chodniku. Kierująca citroenem wraz z pasażerami zostali przewiezieni do szpitala w Radomiu.

(fot. KPP Zwoleń)

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku