690 680 960

Poważny wypadek koło Firleja. Zablokowana droga krajowa nr 19

Do groźnego wypadku doszło wieczorem na trasie Lubartów – Kock. Droga jest całkowicie zablokowana, ruch kierowany jest na objazdy.

Do wypadku doszło przed godziną 22 na wysokości miejscowości Czerwonka w gminie Firlej. Na drodze krajowej nr 19 Lubartów – Kock zderzyły się dwa samochody osobowe.

-Doszło do zderzenia bocznego pojazdów. W jego wyniku kobieta podróżująca jednym z aut została uwięziona, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych by ją uwolnić. Została przekazana załodze pogotowia ratunkowego. W chwili obecnej cały czas trwa akcja ratunkowa – poinformowali nas ratownicy kilkanaście minut po zdarzeniu.

Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej oraz karetki pogotowia ratunkowego i policja. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazdy przez Przypisówke i Lisów. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać minimum do północy.

Wkrótce więcej informacji…


Wyświetl większą mapę

(fot. nadesłane)
2015-08-20 22:20:38

2 komentarze

  1. W tej cholernej Czerwonce nie ma miesiąca żeby coś poważnego się nie stało Albo zwierzę wyskoczy albo zapieprzają jak PO…BY i giną,Zróbcie coś z tym

  2. Często stoją tam z laserem i łapią. Ale to widocznie za mało. Bo nie wystarczy tylko ukarać kilku gości na tydzień co jadą ponad na 90km/h… . Jest tam dobra widoczność, duża prosta, szeroka droga więc trudno się powstrzymać. Proponuję zwęzić pasy ruchu, dodać parę zakrętów i wzniesień i pewnie będą jeździć wolniej, ale czy bezpieczniej????

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas