Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącony przez seicento mężczyzna trafił do szpitala. W miejscu wypadku pracują policjanci (foto)

Wieczorem w Turce doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło w środę około godziny 17:50 w miejscowości Turka w powiecie lubelskim. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna potrącony został mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna z Lublina i Świdnika Dużego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą do Sobianowic. Kierująca fiatem kobieta wjechała w pieszego. Potrącony mężczyzna w wieku ok. 60 lat z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Początkowo występowały utrudnienia w ruchu, obecnie przejazd odbywa się bez większych problemów.

4 komentarze

  1. Jak miały nie występować utrudnienia w ruchu gdy do potrąconego człowieka na jednym pasie ustawiły się trzy wozy strażackie Początkowo myślałem że to manewry jakieś. Bogaty kraj mamy.

    • Wierna słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

      Należy się cieszyć, że tym razem tyko trzy, bo szybciej się rozjechali. Standardem się stało, że nie mniej niż cztery, pędzą co mechaniczny koń wyskoczy, do byle stłuczki czy do przyklejonego do drzewa motocyklisty.

  2. Nie wierz nigdy kobiecie. Dobrą radę ci dam… ?

  3. Dziadunio z Willolowa

    I teraz internety robią dochodzenie w sprawie seicento. Jeśli potrącono pisowca, to będzie zrzutka dla kierowcy, jeśli to kierowca był pisowcem, będzie zrzutka dla potrąconego. Tak czy inaczej skończy się to zajumaniem większości kasy, jak to u platformersów. Pamiętacie tego pana z kucykiem, Kij owskiego, czy jak mu tam? Albo jak zbierali dla tego seicento co potrącił Szy dło, ile tam się kasy zawieruszyło po drodze? Także nie ma się co dziwić, że nowy „rząd” jeszcze nie wszedł do ministerstw, a już trąbi, że kasy nie ma. Bo nie będzie dla szaraków, tylko dla swoich. Żeby było tak jak było.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo