Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącił pieszego i odjechał. Kto widział wypadek?

Lubelscy policjanci poszukują świadków potrącenia pieszego w miejscowości Wola Niemiecka. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 15 lutego około godziny 17:15 w miejscowości Wola Niemiecka w powiecie lubelskim.

Kierujący nieustalonym pojazdem w nieznanych dotąd okolicznościach potracił pieszego, który znajdował się po prawej stronie jezdni. W wyniku tego wypadku poszkodowany doznał obrażeń ciała, a kierujący pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie ul. Północna 3, pokój nr 149 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-53-34 lub 997.

2018-03-25 12:49:13
(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. Wola Niemiecka… w sumie taką nazwę mógłby mieć Onet, albo Neewsweek, a ich czytelnikom i tak by to nie przeszkadzało, bo to ich matryca wizji Polski 😉

  • Przecież tam jest chodnik to po jakiego szedł ulicą:D

  • Wytrzeźwiej, pomyśl i dopiero potem wchodź na forum – głupcze zaczadzony „prawdziwym patriotyzmem”! Nie wiem, czy twoja pusta głowa to pojmie, ale nazwa Wola Niemiecka istnieje od wielu lat i dotąd nikomu to nie przeszkadzało, nawet komunie. Trzeba było takich jak ty, by doszukać się tu podtekstów politycznych – wbrew mieszkańcom tej zacnej miejscowości, dalekich od politycznych sporów i dających lepszy przykład prawdziwego patriotyzmu i wiary niż forumowi głupcy udający patriotów.

   • ’obywatelu’, przeciez nikt tu nie mowi o miescowosci tylko o nazwie jaka powinien miec newsweek itp. nie wiem kto tu glupiec zaczadzony skoro nie potrafi zrozumiec prostego kontekstu, haha.

    • A co ma ten „kontekst” wspólnego z opisanym zdarzeniem? Czy rzeczywiście był konieczny tu i teraz? Doszukiwanie się „kontekstów” wszędzie gdzie się da, nawet wobec czyjejś tragedii (zawinionej lub nie), to jest to objaw ideologicznego zaczadzenia. I głupoty.

 2. I to prawą stroną … sam się prosił o lekcję życia.

  • kierowca bombowca

   Po prawej stronie kierującego.
   Nie ma ani słowa o tym, czy pieszy stał lub w którym kierunku się poruszał.
   Ale tylko taki śmieć słowem nie wspomni o zachowaniu kierowcy-bandyty, dla którego najważniejsze jest spie….lić.
   Bandyta (za kierownicą lub komentujący) zawsze będzie szukał winy pieszego a nie oceniał zachowania pseudo-kierowcy.

 3. 15 marca było takie zdarzenie, więc były dwa, czy pomyłka w miesiącu?

Z kraju