690 680 960

Potrącił pieszego i uciekł. Trwają poszukiwania kierowcy, porusza się uszkodzonym autem (zdjęcia)

Groźny wypadek na jednej z puławskich ulic. Pieszy trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez samochód osobowy. Sprawca odjechał nie udzielając rannemu pomocy.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 17 na ul. Norwida w Puławach. Potrącony został tam mężczyzna. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, kierowca auta osobowego poruszając się z dużą prędkością wjechał w przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Następnie nie udzielając poszkodowanemu pomocy uciekł z miejsca wypadku.

Pieszy został przetransportowany do szpitala. Obecnie policjanci prowadzą zakrojone na szeroką skalę działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie kierowcy oraz odnalezienie pojazdu. Świadkowie zapamiętali, że było to auto koloru czerwonego. Posiada uszkodzenia spowodowane potrąceniem mężczyzny.

Osoby, które widziały w tych godzinach uszkodzone auto w czerwonym kolorze, lub też mają wiedzę na temat jego kierowcy, proszone są o kontakt z policją. Sygnały można zgłaszać też do naszej redakcji. Zapewniamy CAŁKOWITĄ anonimowość.

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

  1. A po co dwa wozy strażackie? Za mało kosztów akcji?

  2. Dzisiaj przy bloku Koncertowa 7 na wysokości przejścia dla pieszych i ul. Arsztajnowej, stał na chodniku między drzewami czerwony Peugeot z uszkodzonym prawym fragmentem przedniego zderzaka, prawą lampą przednią. Uszkodzenie wyglądało na świeże.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!