Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie pieszej na ul. Bohaterów Monte Cassino. Są duże utrudnienia w ruchu

We wtorek po południu na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie doszło do wypadku na przejściu dla pieszych. Na miejscu pracują służby ratunkowe, są duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 16 na ul. Bohaterów Monte Cassino, na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. Krasińskiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszej na pasach.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, kierowca pojazdu osobowego marki Volkswagen potrącił pieszą znajdującą się na pasach.

Obecnie w rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem na pasach ruchu w kierunku al. Kraśnickiej. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. nadesłane Paulina)

28 komentarzy

  1. uwierzyła pisiorom, że ma pierwszeństwo a samochód magicznie się zatrzyma bo minister kazał

  2. A w latach ’70 i ’80 było tam tak bezpiecznie. Dziurawa ulica Boch. Monte Cassino. Jezdnia po jednym pasie dla każdego kierunku prowadziła łukiem od skrzyżowania „T” z Kraśnickimi do ronda przy fabryce płyt gipsowych (obecnie Leklerk) a tu gdzie są teraz Czuby i Armi Krajowej, były łąki, pola, działaczki i małe wiejskie domki. Raz na jakiś czas przejechała jakąś syrenka, trabant lub luksusowa warszawa. Nawet słońce wtedy jaśniej świeciło?

  3. Źle oświetlone przejścia to norma w Lublinie ul. Diamentowa jest tego najlepszym przykładem.

  4. Kiedyś, przed remontem, były takie schody na drodze, że nikt nawet nie pomyślał żeby jechać szybciej niż 20/h A teraz hulaj dusza piekła nie ma 😉 nawet i 50 jadą ! Wszystko przez remont !!!

  5. W krajach egzotycznych np w Egipcie nie ma żadnych przepisów drogowych każdy jeździ jak chce, każdy sobie trąbi, piesi chodzą jak chcą, przechodzą nawet przez autostrady, a jest mniej wypadków śmiertelnych niż w Polsce..

Z kraju