Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie pieszego na trasie Lublin – Chełm. Kierowcy utknęli w korku

Utrudnienia w ruchu występują na trasie pomiędzy Lublinem i Chełmem. Na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 20 w miejscowości Pełczyn, w gminie Trawniki w powiece świdnickim. Na drodze krajowej nr 12 Lublin – Chełm potrącona została osoba piesza. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce przy wjeździe na most nad rzeką Wieprz. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Występują utrudnienia w ruchu. Kierowcy informują o długich korkach, jakie utworzyły się na obu jezdniach. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. nadesłane – Damian)

5 komentarzy

  1. Dużo słów o miejscu – raczej wystarczyłoby ; w Pełczynie, gm. Trawniki, DK12 … .

  2. „…jakie utworzyły się na obu jezdniach..” – a gdzie tam obie (czyli dwie) jezdnie? Powinno być: na obu pasach ruchu. Pieszego (bez jakichkolwiek odblasków) w gęstej mgle potrącił samochód ciężarowy. Pieszy przeżył, ma się całkiem, całkiem (jak na „spotkanie” z ciężarówką).

  3. Wiejska paniusia nie wiedziała że jest niewidoczna właściwie we mgle bez odblasków i w dodatku szła jezdnią. Cena za głupotę tyle w temacie.

    • Powinna rzekę pokonać wpław, bo niektórzy kierowcy nie mieszczą się 1,5-metrowym samochodem się 3-metrowym pasie ruchu i potrzebują jeszcze pobocza.

      • Jakie to samochody mają szerokość 1,5m?Bo Passat B5 to 1740+ lusterka to 1912. A pieszy ma obowiązek poruszać się poboczem i ustąpić pierwszeństwa.