Potrącenie pieszego na krajowej 19. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Lubartów

We wtorek wieczorem na drodze krajowej nr 19 doszło do potrącenia osoby pieszej. Na trasie Lublin – Lubartów występują duże utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w Niemcach, na drodze krajowej nr 19 na trasie Lublin – Lubartów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu osoby pieszej.

Na miejscu interweniowały służb ratunkowe. Do wypadku doszło na wysokości sklepu Stokrotka, na pasie w kierunku Lublina. Jak nam przekazano, pojazd dostawczy potrącił pieszego. Osoba poszkodowana trafiła do szpitala.

W chwili obecnej w rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, pas w kierunku Lublina jest częściowo nieprzejezdny. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane Paweł – dziękujemy!)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Przy stokrotce nie ma przejścia dla pieszych Co tam robił pieszy?

 2. Wierzył, że trafi na tubylca lubartowskiego, który zatrzymuje się(bez wyraźnego powodu) przed przejściem czy bez, jak widzi pieszego w promieniu 3ech metrów od krawędzi drogi, co powoduje spowolnienie ruchu i z drugiej strony potrącenia z powodu zapraszania pieszego na przejście.
  P. S. Proźba dla kierowców z gminy Lubartów, te kamionki inne siedliska, w mieście trzeba się poruszać trochę sprawniej a nie się czaić przy każdym przejściu czy przypadkiem nie zbliża się pieszy. W tych swoich Kamionkach i innych siedliskach spoko, puszczajcię sobie pieszych nawet jak jeszcze są w sklepie obok ale nie w mieście gdzie sprawny ruch jest ważniejszy niż spacerująca kobitka, która nie ma co robić.

  • Bo kierowcy z Lubartowa mają taki tik nerwowy. Zobacz ile jest przejść w Lubartowie. Kiedyś słyszałam że drugie miasto w Polsce z największą ilością przejść dla pieszych.

 3. Do ja ,żebyś się nie zdziwił jak od lipca za niezatrzymanie się widząc w pobliżu przejścia pieszego ,dostaniesz mandacik
  I żeby nie było bo nie jestem nadgorliwcem puszczajacym pieszego jak go tylko zobaczę w pobliżu przejścia

  • Jesteś głupi.
   Nie wiadomo jeszcze czy te przepisy przejdą proces legislacyjny. Natomiast to że żyjemy w chorym, policyjnym kraju nie znaczy że mamy się bać wychodzić z domu.

 4. mieszkaniec niemiec

  W niemcach wchodzi się na jezdnię wogóle nie patrzac ,bo i po co ,sznur samochodów bardziej stoi niż jedzie to nic się nie dzieje ,ale czasem ktoś jednak jedzie te 30 km.h i kończy się tak jak w tym przypadku

 5. mieszkaniec niemiec

  Oczywiście ze mamy same spaliny !!! Bo sznur samochodów staje i co chwila rusza ,generujac tym najwiecej spalin ,szczególnie ciężarówki i busy .Zawdzięczamy to tym którzy zamontowali światła na „górce ” i w „centrum ” .Dziekujemy wam za to serdecznie pomysłodawcy tych świateł !!! Dzieki wam mamy ten armagedon w postaci kilkukilomertowego sznuru co chwila ruszajacych samochodów , przez wiekszą część dnia

  • Tez mieszkaniec dojczlandu

   Ilu ludzi zginelo przed zamontowaniem swiatel na gorce? Poza tym, niebawem bedzie obwodnica to Niemce zmienia sie w Silent Hill

 6. Pieszy nie żyje!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku