Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie mężczyzny pracującego przy remoncie drogi. Duże utrudnienia w ruchu

W środę rano na drodze krajowej nr 19 doszło do wypadku z udziałem pieszego. W mężczyznę pracującego przy remoncie nawierzchni drogi wjechał jeden z pojazdów.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 9.00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Turów w powiecie radzyńskim, na trasie pomiędzy Radzyniem Podlaskim a Międzyrzecem Podlaskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny pracującego przy remoncie nawierzchni drogi.

Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu poszkodowany został mężczyzna pracujący przy remoncie cząstkowym nawierzchni. Cały czas trwają działania służb ratunkowych.

Obecnie w rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności potrącenia mężczyzny, utrudnienia z przyjazdem mogą potrwać około 3 godzin.

10 komentarzy

 1. Ciężka to praca i to nie tylko, ze względu na zakres obowiązków, ale też przez głupotę i chamstwo kierowców.

 2. pieszy – osoba znajdująca się poza pojazdem na drodze i NIEWYKONUJĄCA NA NIEJ ROBÓT lub czynności przewidzianych odrębnymi przepisami; za pieszego uważa się również osobę prowadzącą, ciągnącą lub pchającą rower, motorower, motocykl, hulajnogę elektryczną, urządzenie transportu osobistego, urządzenie wspomagające ruch, wózek dziecięcy, podręczny lub inwalidzki, osobę poruszającą się w wózku inwalidzkim, a także dziecko w wieku do 10 lat kierujące rowerem pod opieką osoby dorosłej

 3. z osoby koszącej trawę przy drodze taki sam pieszy, jak rowerzysta z osoby kierującej autem z rowerami na dachu

 4. Nie pierwszy i nie ostatni przypadek. Obserwując wszystkie służby na drogach począwszy od mundurowych (policja itd.) wszelkiego rodzaju pogotowia (kanalizacyjne, energetyczne, drogowe itd.) ewidentnie proszą się o wypadki. Zatrzymują swoje pojazdy z bardzo błachych powodów w miejscach niebezpiecznych (zakrętach, skrzyżowaniach, przejściach), bo np. pan chydraulik będzie miał najbliżej z tego miejsca nieść jeden klucz, lub pan policjant musi wypisać mandat pieszemu. Następnie że jak ktoś założy kamizelkę i włączy światła (koguty) obojętnie jakiego koloru, to cały świat będzie skupiony na nim i uważał na niego, a on/ona na nikogo nie musi.

 5. Co trzeba robić jadąc, żeby wjechać w człowieka który wykonuje pracę na drodze.

  • Głuptak wjechał w człowieka, bo albo za szybko jechał, albo nie patrzył na drogę przed sobą .

 6. Gdzieś jest napisane że potrącony przez samochód, czy coś przeoczyłem.

 7. Fakt,że mógł to być walec drogowy lub koparka i jeszcze brak info czy byli ” czeźwi”zawsze jest to nr 1 info

 8. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Do tych co krytykują drogowców,ci co wyjeżdżacie w drogowców , robicie to dlatego że pedzicie bez obserwacji szerokiej i dalekiej,bo i po co zbędna uwaga ,jakby goła baba stała 40 metrów od asfaltu i kilometrze odległości to byście zobaczyli ,a kto będzie zwracał uwagę na pomarańczowe światła i pomarańczowe i żółte koszulki ostrzegawcze

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport