Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nowy Zarząd MPK Lublin. Firma ma nowego prezesa oraz wiceprezesa

Zmiany personalne w MPK Lublin Sp. z o.o.. Wczoraj powołano nowy Zarząd Spółki. Prezesem został Bogdan Kołciuk, związany ze spółką MPK Lublin od 30 lat.

– Na posiedzeniu w dniu 11 czerwca br. Rada Nadzorcza MPK Lublin Sp. z o.o., powołała nowy Zarząd Spółki. Na Prezesa Zarządu – Dyrektora Naczelnego wybrano Bogdana Kołciuka, dotychczasowego Wiceprezesa Zarządu – Dyrektora ds. Technicznych. Z kolei Wiceprezesem Zarządu został Dariusz Tomasik, który zajmował do tej pory stanowisko Dyrektora Biura Zarządu i Promocji. Obaj panowie bardzo dobrze znają Spółkę i od wielu lat pracują w MPK Lublin. Nowy Zarząd rozpocznie pracę z dniem 13 czerwca br. – poinformowała w środę rano Weronika Opasiak rzecznik prasowy MPK Lublin.

Bogdan Kołciuk to osoba związana ze Spółką MPK Lublin od 30 lat. Od 1 września 2011 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu – Dyrektora ds. Technicznych. Wcześniej, od września 2007 roku był przewodniczącym Rady Nadzorczej MPK Lublin Sp. z o.o., a w przeszłości pracował w Spółce także na stanowisku Dyrektora ds. Technicznych.

Z kolei Dariusz Tomasik, przez ostatnie 10 lat był najpierw kierownikiem, a potem Dyrektorem Biura Zarządu i Promocji. W Spółce pracuje od 27 lat i przeszedł wiele szczebli – pracował w sekcji zamówień publicznych, dziale marketingu, odpowiadał też za pozyskiwanie funduszy unijnych. Jak przekazuje Weronika Opasiak, to osoba bardzo dobrze przygotowana merytorycznie do pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu.

Nowy Zarząd MPK Lublin. Firma ma nowego prezesa oraz wiceprezesa

fot. MPK Lublin\Dariusz Tomasik Wiceprezes Zarządu

26 komentarzy

 1. brawo Tomek, wiceprezes perkusista. Ravendusk forever 🙂

 2. achh tak smakuje korytko

 3. A jaki zapracowany, długopis w ręku, papierów 10 kg na stole i to wszystko, aby mieszkańcom podróżowało się lepiej

  • Umie trzymać długopis więc może i pisać potrafi? Noo, nie powiem, Uczony to być musi…

 4. ciekawe czy nadal bedzie tak samo zle w mpk. Wypadające brygady, zmniejszone kursowanie, brak przegubowych autobusow i w zamian za nie 12metrowe.

 5. Czyli bez zmian

 6. Łubu dubu, łubu dubu, nich nam żyje prezes naszego klubu.

 7. Pracowałem tam ponad 33 lata, Bóg jeden wie ile razy zmieniali się prezesi, dyrektorzy, kierownicy (i ich zastępcy)…
  Za każdym razem miało być lepiej. Było, ale nie dla wszystkich. Korzystali ci bliżej koryta, a reszta dostawała ochłapy.
  Tak normalnie, po polsku.

 8. W zgodzie ze starą zasadą fizyczną : Gie ZAWSZE WYPŁYNIE.

 9. Krzysztof Muszczyk

  Apolityczni, bezpartyjni eksperci Tuska. 😆

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport