Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poszukiwany 7 listami gończymi zatrzymany. Ma na swoim koncie zgwałcenie, rozboje i włamania

W ręce policjantów wpadł 23-latek poszukiwany 7 listami gończymi. Mężczyzna ma do odbycia karę ponad 11 lat pozbawienia wolności m.in za rozboje, pobicia, włamania oraz zgwałcenie.

23-letni mieszkaniec Parczewa poszukiwany był 7 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Parczewie.

– Damian Ch. odpowie za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości. Na swoim koncie ma m.in. zgwałcenie, uszkodzenie ciała, rozboje, wymuszenie rozbójnicze oraz włamania. Łącznie ma do odbycia karę ponad 11 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna powinien przebywać w Zakładzie Karnym, ale ukrywał się przed organami ścigania – informuje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Kryminalni z Puław ustalili, że poszukiwany może znajdować się w jednym z mieszkań na terenie Puław.

– Zarówno on, jak i jego kolega, właściciel mieszkania, byli zdumieni nagłą wizyta policjantów. Akcja była bardzo dynamiczna, a poszukiwany nie miał możliwości ucieczki. Trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd do Zakładu Karnego gdzie spędzi najbliższych kilkanaście lat – wyjaśnia mł.asp. Ewa Rejn-Kozak.

Wkrótce 23-latek odpowie za kolejne przestępstwa. Podejrzewany jest o kradzieże z włamaniem i uszkodzenie ciała. W tych sprawach prowadzone są postępowania przygotowawcze. W mieszkaniu gdzie ukrywał się poszukiwany policjanci znaleźli przedmioty, które najprawdopodobniej posłużyły mu do dokonania przestępstw w ostatnim czasie.

2017-08-13 08:15:41
(fot. Policja Puławy)

9 komentarzy

 1. Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

  No i se posiedzi i… „cha” mu w „de” – na 3 i pół cala (co najmniej).

 2. Ciekawe ile razy zostanie zgwałcony???

 3. Pod celę dać frajera chłopakom niech sobie go dymają.

 4. Zgodnie z napisem na jego koszulce życzę mu życia jak szachy… niech codziennie przez 11 lat będzie gwałcony pionkiem białym i po nim pionkiem czarnym…

 5. Szach mat!

 6. Skoro ma zasądzone 11 lat to ja się pytam jakim cudem spier….. z sądu i miał opcje się ukrywać ? Zamiast z ławy sądowej odrazu do aresztu i paki?! Powinno się rozliczyć tych którzy przyczynili się do tej sytuacji.

 7. Dobre pytanie dla sądu i dla tych co protestowali w obronie dotychczasowego „dobrego” systemu sądownictwa

 8. 23 lata i tyle „osiągnął”…nie lepiej było utopić jak było jeszcze małe…

 9. Zawsze czytam artykuł o takim kimś i zawsze mam jedną myśl i pytanie: Jak można być tak głupim i tępym? JAK?