690 680 960

Poszedł po bilet parkingowy, kiedy wrócił miał już wezwanie do opłaty dodatkowej. Uważaj parkując pod Auchan

Parking przy sklepie Auchan przy ul. Chodźki w Lublinie został niedawno objęty systemem płatnego parkowania. Od Czytelników otrzymujemy zgłoszenia o nieuczciwych praktykach zarządcy parkingu.

93 komentarze

 1. Tłumaczenie polskiego Jasia że niby poszedł był zepsuty szukał znalazł że niby dopiero co przyjechał że on przecież po zakupy że nieoznakowane właściwie że nikt mu czasu ze stoperem nie liczył bo on ma 15 minut darmowe że zostawił dziecko albo staruszkę w swoim audi diesel 30 letnim jako straż przyboczną że wjechał od drzewa że ciemno że jest inwalidą a każdy polski Jaś w 30 letnim audi jest i tak srutututu baju baju matka dzieci dziesięcioro miała itd itp Nic tylko stać z kijem i walić polskiego Jasia to się dowie że wszystko mu nie wolno i wszystko nie może Namnożyło się takich polskich Jasiów ostatnimi czasy bo przecież wszystkim dajo za darmo 500 plus 300 plus 400 plus 13 i 14 po co i za darmo za darmo daj daj bo mnie się należy a jak coś nie gra to bajeczki składać potrafią dobrze że ten pisać potrafi bo wśród polskich Jasiów to rzadkość.

  • Szlomo sądzisz po sobie?
   Różne są sytuacje i nie można wszystkich jedną miarą. W centrum opłaciłem parking a i tak zapłaciłem, bo ten parking nie był miejski lecz prywatny.

   • Szlomo czy szambo co to za skrót.
    Ale tyle we łbie co nic. Różne są sytuacje.
    A Auchan to i tak traci na klientach bo to o parkingu że naciągają na kary to głośno się zrobiło .No i dobrze niech inne sklepy zarabiają jak ich niestac na darmowy parking.
    Nie POLECAM tego Auchan na Chodźki.

 2. Te wszystkie parkingki przy sklepach z parkomatami ale bez szlabanów to scam. Biznes oparty na wyłudzeniach i ewentualnych ludziach w pośpiechu. Już wam mówię jak z tym walczyć. Można zgłaszać ale ja najzwyklej omijam tego typu miejsca. Można też pisać masowo na stronach FB Biedronek i innych. Scam i oszustwo.

 3. Gdyby chodziło o kontrolę i ograniczenie tego, kto na parking wjeżdża i kto z niego korzysta, to zwyczajnie rozstawionoby przy wjazdach szlabany. Tymczasem pan parkingowy ma pełne ręce roboty, a skoro tak, to oznacza, że coś ze sposobem, w jaki zarządza się tym parkingiem jest nie tak.

  Od 16 (czyli od godziny, kiedy robi się tam największy ruch) jest ciemno, a parking jest zwyczajnie niedoświetlony. Tablice są słabo widoczne, w środku informacji również brak. A potem jak zwykle, tłumacz i kajaj się Polaku, dlaczego to śmiałeś przyjechać pod sklep i bezczelnie zaparkować.

  O ile rozumiem, że ktoś z wyjątkowo giętkim kręgosłupem moralnym może chcieć uczynić sobie z takiego czegoś sposób na biznes, to za skandaliczne i karygodne uważam chęć współpracy z takimi szemranymi biznesami ze strony Auchan.

  Ja już z zakupów w Auchan zrezygnowałem, mimo że jeździłem tam od paru lat.

  • równiez nigdy już nie zrobię zakupów w tym sklepie. NIe szanuja swoich klientów. A jest to hipermarket najbliżej mojego miesca zamieszkanie. NIe raz i nie 2 robiłem tam zakupy trwajace ponad 120 minut. Przed świętami w wewnętrznej kolejce po ryby czy mięso można spędzić z pół godziny, a oni mi każą teraz biegać po sklepie ze stoperem w ręku i pilnować? Pluję na ten sklep skoro nie szanują swoich klientów.

   A miejsca tam nigdy nie brakowało, zawsze pół parkingu było puste. Ktoś jak zwykle, jakis polski jaunsz biznesu, chce zarobić na śmierdzącym od początku biznesie.

 4. no to tyle z zakupow w auchanie wszedzie indziej byle nie tam!

 5. Miałem podobną sytuację na Wrońskiej. Wysłałem do firmy e-mail opisując sytuację, że w trakcie pobierania biletu został mi wypisany mandat ( wydruk z parkomatu był 2 minuty późniejszy niż wypisany mandat) sprawa została ułożona przez firmę. Masz 15 minut na pobranie biletu, tak było napisane na parkomacie.

 6. Witam. Miałam podobna sytuację na parkingu przy szpitalu było to 2 lata temu. Mając 20 zł w całości nie można zapłacić więc zaparkowałam i szukałam sklepu gdzie można rozmienić na drobne, niby był na przeciwległej ulicy a w pobliżu nie było Pana od spraedzań opłat. Więc poszłam rozmienić kasę mijając po drodze 3 przejścia z sygnalizacją świetlna gdzie trzeba poczekać aż zapali się światło zielone. Gdy rozmieniła pieniądze (mając cały czas samochód na widoku) i wychodząc ze sklepu dostrzegłam Pana który pojawił się nie wiadomo z kąd i wlepił karę bo nie opłaciłam biletu. Co za bezczelność krzyczałam z pod sklepu ze mam kasę już rozmienioną a i tak zrobił swoje. Tym bardziej że starasz się pomuc osobę starszej a i tak kara była. I jak tu UFAĆ tym wszystkim kasierom skoro oni czekają za rogiem. Sądzą ze takimi sytuacjami podnoszą sobie ststystyki chyba nie🤔. Opłaciłam bilet i tak trzeba było wszystko tłumaczyć. To są chore systemy które…..

 7. Ja też dostałem wezwanie w dniu 28.12.2021 godz. 13:05 zanim znalazłem Parkometr działający a było ich 2-wa w okolicy mojego miejsca parkowania to i tak musiałem pójść do głównego wejścia pod padaczkowaty, jak wróciłem to już był bilecik i nie było nawet rozmowy z kontrolerem bo mój bilet miał późniejszą godzinę niż wystawione wezwanie teraz były święta i Nowy Rok i mam Problem czy płacić 70zł bo miną czas na zapłatę czy 100zł tak jak jest na mandacie cie BO WTEDY JESZCZE SYSTEM NIE DZIAŁAŁ Prawidłowo – Co mam zrobić?.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie