Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poszedł na cmentarz na grób bliskiej osoby. Załamała się płyta, mężczyzna wpadł do grobowca

Niemiła sytuacja spotkała mężczyznę, który postanowił udać się na grób bliskiej mu osoby. Kiedy stanął na betonową płytę, ta się załamała i wpadł do grobowca. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Groźne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek późnym popołudniem na terenie cmentarza rzymskokatolickiego przy ul. Kleeberga w Lublinie. Około godziny 17:40 służby ratunkowe zostały powiadomione, że do jednego z grobowców wpadł mężczyzna.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że mieszkaniec Lublina szedł odwiedzić grób bliskiej osoby. Chcąc przejść pomiędzy miejscami pochówku, stanął na betonową płytę na jednym z grobów. Ta nagle się załamała i mężczyzna wpadł do środka.

Na szczęście poszkodowany nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Sporym problemem okazało się również wyciągnięcie mężczyzny, gdyż jak ustaliliśmy, ważył on ponad 150 kg. W końcu cały i zdrowy mógł opuścić grobowiec.

Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie, czy ze strony zarządcy cmentarza nie doszło do żadnych zaniedbań. Grób, do którego wpadł mężczyzna, był pusty.

(lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

38 komentarzy

  1. Znasz go ze wypowiadasz sie na temat? Tobie tez byloby do śmiechu?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo