690 680 960

Postanowił zjeść kolację, jednak w międzyczasie usnął. Sąsiedzi zaalarmowali służby ratunkowe (zdjęcia)

Mieszkańcy poczuli swąd spalenizny i dostrzegli dym na klatce schodowej. Jak się okazało, jeden z sąsiadów usnął podczas przygotowywania posiłku.

W czwartkowy wieczór mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Sokolej w Lublinie poczuli swąd spalenizny. Kiedy postanowili sprawdzić co się dzieje, zauważyli dym na klatce schodowej. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak ustalono, dym wydobywał się z jednego z mieszkań. Znajdował się w nim nietrzeźwy mężczyzna, który usnął w trakcie przygotowywania posiłku.

Jak nas poinformowano, to nie pierwsza tego typu sytuacja w tym miejscu. Wcześniej mężczyzna w środku nocy postanowił ugotować jajka. Oczekując aż będą gotowe, usnął. Woda się wygotowała, a garnek uległ spaleniu. Wtedy również konieczna była interwencja straży pożarnej.


(fot. nadesłane)

6 komentarzy

 1. Zespołu ratownictwa medycznego nie było ,naliczyłam 4 auta 3 wozy strażackie i jeden radiowóz. Ktoś chyba ma zły przypływ informacji. A mężczyzna ten non stop jest nie trzeźwy i najbardziej szkoda psiny który z nim mieszka biedny siedzi całymi dniami i szczeka w oknie jak pana nie ma albo jak pan śpi pod wpływem. Taki człowiek nie powinien mieszkać sam bo naraża już nie jednokrotnie życie i zdrowie sąsiadów.

 2. za takie zachowania powinna być natychmiastowa eksmisja…wątpię czy on płaci czynsz…

 3. Nie chcemy Tuska w Polsce !

 4. Oczywiście że płaci. Spółdzielnia dostaje od wszystkich mieszkańców w jego imieniu.

 5. Lubelski plebs

  Lepiej mieszkać w ziemiance niż w chowie klatkowym.

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas