690 680 960

Posiadał marihuanę i krzewy konopi. Trafił pod policyjny dozór (zdjęcia)

Policjanci z terenu powiatu zamojskiego zatrzymali 29-latka, który posiadał marihuanę oraz uprawiał konopie indyjskie. Wkrótce mężczyzna za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem.

Policjanci z Posterunku Policji w Łabuniach kilka dni temu udali się do miejsca zamieszkania 29-latka z gminy Komarów Osada. Mundurowi przypuszczali, że znajdujący się tam mężczyzna może posiadać narkotyki. W działaniach wziął udział także policyjny pies wyszkolony do wykrywania narkotyków oraz jego przewodnik.

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania, dzięki wskazaniu przez psa służbowego, znaleźli miejsce ukrycia narkotyków. Policjanci natrafili tam na susz roślinny w ilości ponad 170 gramów. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana. W remontowanych pomieszczeniach policjanci odnaleźli także boks przystosowany do uprawy konopi indyjskich oraz kilka krzewów tej rośliny w fazie wzrostu.

Jak ustalili mundurowi, środki odurzające oraz nielegalna uprawa to własność 29-letniego mieszkańca posesji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz nielegalnej uprawy. Wczoraj Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim objął 29-latek również policyjnym dozorem. Za tego typu przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Zamość)

3 komentarze

  1. a ktos decyduje o wojnie bombarduje ludzi i nie trafia pod zaden dozór !! obudzcie sie ludzie !!

    • To nie państwo, to mafia. Jak tylko dojdzie do legalizacji i opodatkowania konopii indyjskiej, to tym gnojom bandytom z wiejskiej nie będzie już przeszkadzać hodowanie, byle tylko płacić im haracz.

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas