Porwali 16-latkę, pobili i wyrzucili. Trzy osoby usłyszały już zarzuty

Trzy osoby zatrzymano po tym, jak pobiły 16-letnią dziewczynę. Odpowiedzą też za uwięzienie nastolatki i narażenie jej na utratę życia lub zdrowia.

Młoda dziewczyna miała zostać porwana z jednej z miejscowości w okolicach Biłgoraja, przewieziona do miasta, gdzie w jednym z mieszkań odbywała się impreza sylwestrowa. Tam w brutalny sposób miało ją zgwałcić kilku mężczyzn, a następnie pobić i wyrzucić na dwór w niekompletnym ubraniu. Od kilku dni wśród mieszkańców Biłgoraja krążą opowieści na temat tego, co wydarzyło się na jednej z imprez sylwestrowych.

Jak ustaliliśmy, rzeczywiście w Nowy Rok do szpitala w Biłgoraju została przetransportowana młoda dziewczyna. Miała mieć liczne obrażenia całego ciała, jak też okolic intymnych. Policjanci w budynku u zbiegu ulic Kochanowskiego i al. 400-lecia zastali też trzy osoby, które miały uczestniczyć w całym zdarzeniu. Wszystkie zostały zatrzymane i przewiezione do komendy. Sprawą zajęła się także prokuratura.

Postępowanie toczy się w kierunku pobicia. Śledczy przedstawili całej trójce zarzuty i zatrzymani zostali zwolnieni do domów. Wszyscy odpowiedzą za pobicie 16-latki, dodatkowo jedna osoba za pozbawienie wolności oraz za narażenie niepełnoletniej na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia poprzez możliwość zarażenia jej wirusem HIV.

Śledczy zapewniają jednocześnie, że do gwałtu nie doszło. Cały czas trwa jednak intensywne śledztwo w tej sprawie.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-01-08 11:51:47

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Ludzie…. czytajcie ze zrozumieniem.

  • Chichotnik obywatelski

   No właśnie… za „miał”, zrobić, a „miał” zrezygnować i… zrezygnował z „miał”…
   Miał zamknąć, a miał i zrezygnował, i nie zamknął

 2. Jaki to Prokurator tak prowadzi?

 3. Prawo Ojca i wszystko jasne to by się stało a potem do dołu z wapnem u znajomego na prywatnej posesji.nawet by nikt nie wiedział kto i co hahah a tak bandziory po wolności chodza i pewnie opowiadają co zrobili a dziewczyna boi sie podejść do okna ot nasza polsza

  • Ja na takie lub podobne okazje mam przygotowany kompostownik na swojej działce (metr siedemdziesiąt).
   Po „użyciu” , będzie co prawda płytszy, ale wystarczający.

 4. Państwo prawa i sprawiedliwości ale za PO było tak samo lepiej dodać bo zaraz ubekiem zostanę albo Kodowcem a tak zwyczajnym idiotą

 5. Ziobro stwierdzi ,że problem jest marginalny , a wszystkiemu winien Tusk i po ptokach. A do gwałtu to doszło , bo każde użycie przemocy to gwałt.

 6. po przesłuchaniu wypuscili ich do domu, i policja, prokuratura dziwią się później ze ludzie nie chcą zeznawać, reagować ze jest ogolna znieczulica, za pobicie zwyrola , bandyty w samoobronie swojej lub czyjejś mozna dostać więcej odsiadki niż ten zwyrol za pobicie ze skutkiem śmiertelnym , w polsce nie ma prawa, tutaj zeby cię szanowali musisz byc chamem ze sztachetą, a skoro ich wypuscili po przesłuchaniu to musieli być albo wysoko postawieni i chcieli się zabawić, albo to były pociechy jakiegoś rodzica ze świecznika……

 7. Lolek i tu trafiłeś w sedno sprawy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!