690 680 960

Poruszali się w tym samym kierunku. Wjechała w znajdującego się przed nią forda (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się obok marketu przy ul. Nałkowskich. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na ul. Nałkowskich w Lublinie. W rejonie marketu Aldi zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i ford. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę zalewu Zemborzyckiego. W pewnym momencie kierująca skodą kobieta wjechała w znajdującego się przed nią forda.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Teraz funkcjonariusze drogówki ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.


(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. No to paniusiu jeszcze 1500 Zeta za lekcję że nie jezdzimy komuś na zderzaku + naprawa skody i będziesz wzorowym kierowcą

 2. bezmyślnie jeżdżą ba by, bo przecie umią

 3. Straż, policja i wszystko na środku jakby nie wiadomo co się stało a korek na pół Romera… Ledwo się puknely to się zjeżdża/spycha gdzieś na bok , wzywa policję i dopełnia formalności a nie szopkę odstawiają jakby bylo tam nie wiadomo ilu rannych.

 4. Już nie mają o czym pisać? Jutro ukaże się artykuł o mężczyźnie który nasikał na chodnik i zbiegł z miejsca zdarzenia.

 5. To już trzeba policję i straż wzywać

 6. Darmowa reklama sklepu.
  A można by napisać w rejonie sklepu alkoholowego 24/7 lub końcowego mpk 6.
  Tak zwyczajnie.

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  Cowid jest ,ale już się media nim nie zajmują ,bo teraz mają wojnę w temacie

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas