690 680 960

Porsche uderzyło w drzewo. Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala (zdjęcia)

W nocy ze środy na czwartek w Kocku doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pojazd osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, jedna z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 4 w Kocku w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały informację, z której wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa, Radzynia Podlaskiego i Kocka, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Po dojeździe ratowników w rejon wypadku okazało się, że pojazd osobowy marki Porsche, którym podróżowało dwóch mężczyzn, uderzył w drzewo.

Zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy jednemu z poszkodowanych. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie ewakuowali z pojazdu drugiego poszkodowanego. Konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Niestety pomimo długiej resuscytacji, życia jednego z mężczyzn nie udało się uratować.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. PSP Lubartów)

24 komentarze

  1. Jak chcecie zabłysnąć to brokatem się posypcie bo te komentarze są zwyczajnie żenujące. Niemalże codziennie widzę takich kozaków jak wy tu piszący wożących się po Kocku i popisy na uliczkach dopóty dopóki nie nadjedzie radiowóz i nagle z kozaka robi się maślak. Każdemu może przytrafić się wypadek.

    • Tak, wypadek każdemu może się przytrafić. Ale wypadek na własną prośbę to to już niekoniecznie.

  2. Brakuje mi tutaj opinii Bimmera

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas