Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poranna podróż zakończona na sygnalizatorze i słupie. BMW na łysych oponach, za kierownicą nietrzeźwy 19-latek (zdjęcia)

W sobotę rano na Al. Racławickich w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Młody mężczyzna kierujący BMW swoją poranną podróż zakończył na jednym z sygnalizatorów świetlnych i słupie.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano w rejonie skrzyżowania ul. Łopacińskiego z Al. Racławickimi w Lublinie. Służby ratunkowe około godziny 6:30 otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy marki BMW uderzył w sygnalizator świetlny. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek kierujący pojazdem marki BMW najpierw w rejonie skrzyżowania ul. Obrońców Pokoju z ul. Akademicką zjechał z ulicy i uderzył w ogrodzenie, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Po chwili na skrzyżowaniu ul. Łopacińskiego z Al. Racławickimi nastolatek stracił panowanie nad BMW, auto po chwili uderzyło w sygnalizator i słup przy przejściu dla pieszych. Kierowcę zatrzymali świadkowie zdarzenia i wezwali policję.

Jak się okazało młody mężczyzna siedzący za kierownicą BMW miał w organizmie około 2,5 promila alkoholu. Co więcej, ogumienie w jego pojeździe było w opłakanym stanie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Wkrótce 19-latek stanie przed sądem i odpowie za swoje poczynania na drodze. Grozi mu kara pozbawienia wolności, utrata uprawnień do kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl, wideo nadesłane Małgorzata)

38 komentarzy

 1. Kolejny burakowóz wycofany z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej!

 2. Odkupię tą padline xDD

 3. Ojej 19- latek, bmw, ogrodzenie, sygnalizator, słup..? Dziwne…

 4. Może się odreagowywał PO maturze …

 5. Jak długo jeszcze ten beznadziejny rząd będzie tolerował takie wraki na ulicach żeby ich elektorat mialł czym jeździć? Bezrobotne nieroby z podstawowym wykształceniem żyjące na zasiłkach mają nadmiar czasu i bujają się po mieście, skutki jak widać.

  • Do To ja . To nie wina samochodów nawet tych starszych tylko głupota kierowców. Bo nowe bmw też owijają się na drzewach i to nie z winy samochodu tylko kierowcy.

  • Marianoitaliano

   Tak to wina starego samochodu a nie tego, że miał 2,50%* alko i łyse opony.

 6. Poziom bieżnika wprost proporcjonalny do poziomu inteligencji 😉

 7. Marianoitaliano

  Czemu nie ma zdjęcia z miernikiem? Chciałbym wiedzieć dokładnie ile mm ma bieżnik.

 8. A może to najnowszy model semi slick? ?

 9. Tylko znaku szkoda w tym wszystkim i zmarnowanego czasu służb porządkowych przez jednego patusa.