Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ponownie na rondzie im. 100-lecia KUL doszło do zderzenia pojazdów. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Kolejna osoba wjeżdżająca na rondo im. 100-lecia KUL nie zauważyła licznych czerwonych linii ostrzegających o niebezpiecznym miejscu, jak też znaków nakazujących ustąpienia pierwszeństwa. Pewnie jechała przed siebie, a po chwili doprowadziła do zderzenia. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 12.15 na rondzie im. 100-lecia KUL w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i al. Mazowieckiego zderzyły się dwa samochody osobowe – honda i renault. Na miejscu interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna.

Jak nam przekazano, kobieta kierująca hondą poruszała się od strony al. Sikorskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej renaultem, która zjeżdżała z ronda. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Są duże utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo zablokowane.

38 komentarzy

  1. Sory w lewo

  2. Może w końcu będzie zatrzymywanie uprawnień na 3 miesiące za spowodowanie kolizji? Na początek wystarczy na przemyślenia.

  3. Rondo, skrzyżowanie, zakręt, znaki i już jest problem. Najlepiej dla drogowych matołów żeby droga zawsze była prosta a i tak znajdzie się ktoś kto wjedzie w słup na polu.

  4. Swiatełka pulsujące !!!! Wierzę,że kropla drąży skałę ! Matołofachowcom z Zarządy dziur i łat przypominam raz na tydzień !!!

  5. żeby tam przywalic trzeba byc mega jełopem , tyle znaków i linie na jezdni i tłuką sie codziennie

  6. Są takie „ronda” na których jadący droga główniejsząja mają pierwszeństwo na wprost. Np. ale. Solidarności/Lubomelska/ Kompozytorów. Dlaczego tutaj tak nie można zmienić ?

  7. Dlaczego nie ma zmiany przy tylu wypadkach Już wam odpowiem bo Zarząd Drug i Mostów w Lublinie wydział Mobilności ma ludzi nie znających się na przepisach drogowych i logice na drodze.

Dodaj komentarz