Ponownie będzie zamknięta ul. Janowska. Ruch zostanie skierowany na objazd

W najbliższą środę zostanie zamknięta ul. Janowska w rejonie remontowanego wiaduktu kolejowego. Ruch pojazdów będzie skierowany na objazd.

W dniu 22 kwietnia 2020 r. od godziny 8:00 zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ul. Janowskiej, w rejonie remontowanego wiaduktu kolejowego.

Jezdnia i chodnik pod wiaduktem zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską.

Ten etap prac potrwa do dnia 24 kwietnia 2020 r. do godz. 18:00, a następnie zostanie przywrócona organizacja ruchu z zawężeniem połowy jezdni i sterowaniem ruchem sygnalizacją wahadłową.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Robią ten wiadukt jakby miały jeździć pociągi TGV????A bedzie tak , źe moźna wysiaść z pierwszego wagonu , przelecieć córkę druźnika i wsiaść w ostatni wagon.😃😃😃

 2. Kto to jest „druźnik”?

 3. kiedy koniec tego cyrku drogowego ?

 4. Remont tego wiaduktu powinien byc w pisany jako „atrakcja dla zwiedzających” Potrwa jeszcze z 10 lat albo dłużej. Przydałby się jakiś prospekt z Bramą Krakowska, Starówką i…. tym wiaduktem w nieustającym remoncie !

 5. To jeszcze tego nie skończyli ??

 6. ten wiadukt i ten na diamentowej to jakas kpina budowlana

 7. Właściwie Czemu nie zamknąć tego na amen i kończyć budowę ASAP? Teraz gdy wszyscy siedzą w domu a dzieci nie jeżdżą do szkoły…. Wymarzone warunki… Inna sprawa… Może czas podpytać o termin zakończenia prac?

 8. to jest chore! jak można tyle lat to ciągnać, to samo tyczy się diamentowej ! po kiego wała budowali ten wiadukt jak i tak się stoi w korku bo „remontują” od x lat wiadukt kolejowy! aha doszłedł kojeny wiaduknt na męczenników majdanka;] kolejne lata na bank . Ja sie pytam kiedy ten cyrk się skończy? czy ktoś za to odpowie?;/ wku…. na maxa

 9. Trzeba monitować żeby te remonty…………nigdy się nie skończyły i …….. chwalić wykonawców – to wtedy skończą ! Robiąc nam na złość .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika