Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu na rondzie przy Makro po zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

W piątek rano na rondzie im. Kasprzaka doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z nich po zderzeniu przewrócił się na bok.

W piątek rano na rondzie im. Kasprzaka w Lublinie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z hakowcem kontenerowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Lancia jadąc od strony al. Witosa, wjechał na rondo i po chwili zderzył się z hakowcem kontenerowym, którego kierowca poruszał się po rondzie w kierunku ul. Krańcowej. W wyniku zderzenia, drugi z pojazdów przewrócił się na bok.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, uczestnikom zdarzenia udzielono pomocy medycznej na miejscu. W rejonie kolizji występują duże utrudnienia w ruchu, rondo jest częściowo nieprzejezdne. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Katarzyna, Rafał – dziękujemy!)

18 komentarzy

  1. pandemia rujnuje wszystko …. ale nie głupotę !!!

  2. Skąd się tacy biorą ? Ignorują podstawowe zasady w ruchu drogowym i pewnie po zaplaceniu mandatu ,mogą jezdzić dalej .Ewidentny przypadek do zatrzymania uprawnień za tzw.Stwarzanie dużego zagrozenia w ruchu drogowym .Wszyscy bardzo chcieli by wiedzieć czy w związku z tym ,sprawcy zostało zatrzymane prawo jazdy

  3. Słaby ten ,,hakowiec kontenerowy”.