Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad 8000 zł strat po kradzieży torebki. Policjanci poszukują złodzieja

Policjanci z I komisariatu poszukują sprawcy kradzieży torebki. Mężczyzna wykorzystał fakt pozostawienia mienia bez nadzoru w jednym z lokali. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło 29 grudnia 2021 r. w jednym z lokali gastronomicznych w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, sprawca zwrócił uwagę na pozostawioną bez nadzoru torebkę.

Mężczyzna wykorzystał nadarzającą się okazje i dokonał kradzieży. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, telefon komórkowy oraz gotówka. Straty oszacowano na kwotę ponad 8000 złotych.

?Zobacz zdjęcie poszukiwanego mężczyzny

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I Komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

(fot. Policja Lublin)

8 komentarzy

 1. Super wizerunek. Z góry już wiem, jak gość wygląda, to jeszcze ujęcie z tyłu i na pewno wszyscy go rozpoznają. Zastanawiam się po co komuś taki monitoring?

  • WróbelekNieelemelek

   Bo w Polandii chroni się złoczyńcę, a nie ofiarę. RODO – smrodo.

 2. Z taką kasą zostawić bezmyślnie torebkę? Zapewne to dla niej mała strata i szybko się otrzepie. No chyba że to torebka z Paryża od Gucciego?

 3. Oczekujesz zdjęcia z uśmiechem?? 🙂
  Może jeszcze z profila haha

 4. Ogoli glace i już go nikt nie pozna

 5. Dobrze że był bez maseczki .

 6. Każdy ma jakieś hobby, Nitras torebki, Nowak zegarki.

 7. do tego artykuły przydałby się „mem” z serii: zdjęcia z marsa, a zdjęcia z kamer monitoringu