Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad 57 tys. nowych zakażeń koronawirusem. Liczba osób na kwarantannie przekroczyła milion

Minionej doby w kraju zarejestrowano ponad 57 tys. nowych zakażeń koronawirusem. Obecnie w Polsce na kwarantannie przebywa ponad milion osób.

38 komentarzy

 1. a sr*ć na te wasze statystyki:D nie ma i nie było żadnej pandemii:D

  • kowiodowy płaskoziemca

   Ciekawe co na to omniktron.

  • taka prawda, biologicznie pandemia nie istnieje. Jest to czysto administracyjne zjawisko. Wywołane przez ludzi i przez ludzi musi zostać zniesione.

 2. Omikron to po prostu biegunka 2 dni i po strachu. Organizm oczyszczony i z toksyn i z wirusa. Kiedyś nazywano grypa jelitowa. Dziś Covid lepiej brzmi. Zdrowia dla Wszystkich.

  • …nie lepiej brzmi tylko lepiej wychodzi dodatek dla konowałów;) to oni są pandemią w społeczeństwie..szpitale i spółka;)

 3. Wyłącznie z powodu covid-19 zmarła jedną osoba a pozostałe -z chorobą współistniejącą;to tak jak ta młoda kobieta,ktora zmarła 25 stycznia,jej też przyklepali covida i tez miała chorobę współistniejącą w postaci obumarłej od dłuższego czasu ciąży

 4. Monitoring polityczny

  Niedzielski ja się pytam Gdzie jest grypa? Wczoraj do szpitala trafiła pacjentka z bólem gardła. Jej nieszczęściem było że miała dodatni test na COViD. Szpitale covidowe czekają na pacjentów i już kładą wszystkich nie ważne w jakim stanie nie ważne z jakimi objawami. Ważne by test był dodatni. Muszą zapełnić oddziały by nie stracić cowidowych dodatków.

  • ludzie sami sobie robicie pandemię z bólem gardła do szpitala… 🙂

   • Tak to jest jak lekarze zaczynają leczyć grypę i przeziębienie w szpitalu.W szpitalach jest największy syf i zaraza.

 5. fałszywa pandemia

 6. Milion w środę milion w sobotę .

 7. Omikron = zwykła grypa lub przeziębienie.

  • Weź bo płaskoziemcom kowidowym pospadają foliowe czapki. Oni mają się bać. Żyć w strachu. To ich cel. Nie należy przerywać tej transmisji plandemi w ich serach.

 8. „Ministrowie ds. europejskich państw UE uzgodnili, że od 1 lutego zalecają zniesienie epidemicznych ograniczeń w podróżach wewnątrz wspólnoty”

 9. Obudźcie się i opamiętajcie się.

  Armagedon a wy dalej płacicie podatki na tych złodziei i oszustów !! Na tamten świat nie zabierzecie !!. Ale na tym będą żyć jak pany za wasza kasę !!.