Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pomóżmy pogorzelcom z Chmiela Pierwszego

Na początku marca w pożarze stracili członka swojego rodziny oraz dorobek życia. Pomóżmy wspólnie wyremontować zniszczony dom.

W imieniu rodziny z miejscowości Chmiel Pierwszy zwracamy się z prośbą o pomoc w wyremontowaniu zniszczonego w pożarze domu jednorodzinnego.

Tutaj pisaliśmy o pożarze
http://www.lublin112.pl/pozar-lublinem-plomieniach-zginal-starszy-mezczyzna/

W marcu 2015 roku w Chmielu Pierwszym w pożarze został zniszczony dom jednej z rodzin tam mieszkających, która straciła w tym nieszczęśliwym wypadku członka swojej rodziny oraz cały dobytek. Wesprzyjmy ich w remoncie domu, dlatego też prosimy o wsparcie finansowe wszystkie osoby, którym nie jest obojętny los poszkodowanych w pożarze.

Jak pomóc?

Chodzi głównie o pomoc finansową, tak aby rodzina mogła wyremontować dom i wrócić do swojego mieszkania. W tym celu gmina Jabłonna prosi o wsparcie rodziny z Chmiela Pierwszego. Komitet Pomocy Osobom Poszkodowanym założył specjalny numer konta, na który można dokonywać wpłat :

90 1050 1953 1000 0090 3034 9642
z dopiskiem „Pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Chmielu”.

W imieniu rodziny dziękujemy za okazane wsparcie.

2015-04-16 09:28:11
(fot. UG Jabłonna)

8 komentarzy

  1. ubezpieczyciel nie pokryje kosztów remontu? aaa no tak po co ubezpieczenie przecież trzeba płacić składkę raz do roku

    • Ubezpieczyciel wyłożyl kwotę smieszna a koszty remontu są o wiele większe. No i trzeba też ten dom wyppsazyc. Jeśli nie chcesz pomagać to nie pomagaj ale nie komentuj glupio skoro nie wiesz jak wygląda sytuacja.

    • no tak. zawsze znajdzie się idiota, który pozjadał wszystkie rozumy i wie wszystko najlepiej. po co piszesz takie rzeczy skoro to nie jest prawdą, a Ty nie masz o tym zielonego pojęcia? już nie wiem czy z takich bezczelnych i bezmyślnych komentarzy się śmiać, czy płakać. ale ludzkiej głupoty nie da się wyleczyć ;/ jeśli ktoś nie ma zamiaru pomóc nikt nie ma pretensji, ani żalu. ale proszę też o powstrzymanie się od takich komentarzy, które na pewno jeszcze bardziej dołuje poszkodowaną rodzinę. nikt nie chciałby być na ich miejscu. ale co możesz o tym wiedzieć „gościu” siedzący przed komputerem w ciepłym mieszkanku nie martwiąc się tym, że wszystko musisz zaczynać od zera…

  2. to chodzi o ten pożar gdzie „dzielni” strażacy nie weszli po człowieka do domu, „bo się pali”, więc tylko lali wodę na płomienie, aż sąsiad sam po niego poszedł, ale było już za późno?

  3. a co na to kościół i nasze tzw.państwo?

  4. Po co bezsensowne komentarze,czy to strażak,czy sąsiad czy cokolwiek ?Jest prośba o pomoc.Możesz?Przelej coś..nie możesz?nie komentuj głupio…

  5. nasze państwo ma to gdzieś ja z rodziną straciłam dach nad głową w 2013r i zostałam bez niczego z małymi dziećmi sami musieliśmy na własna rękę szukać jakiejś stancji.. więc nie wierzę w nasze państwo i w gminę Jabłonna bo nic nam nie pomogli.. jak to się w Polsce mówi umiesz liczyć licz na siebie..

  6. Nie o take Police zero wa czy li. ?.

Z kraju